piątek, 15 grudnia 2017 10:28

L’biotica LINIA BIOVAX

Opublikowany w   Kurier Fryzjerski 8_17
Oceń
(0 głosów)
 
Linia L’biotica BIOVAX do włosów przetłuszczających się została opracowana w celu zapewnienia przetłuszczającym się włosom jak najlepszej kondycji. Efekty na włosach to: uregulowana aktywność gruczołów łojowych, zmniejszenie wydzielania sebum, wolniejsze przetłuszczanie się włosów, pasma lekkie i puszyste.
Formuła maski do włosów BIOVAX oparta została o wyselekcjonowane, bezpieczne składniki: kompozycja biosiarki oraz ekstraktu z pokrzywy skutecznie reguluje aktywność gruczołów łojowych. Zmniejsza wydzielanie sebum, dzięki czemu nie dopuszcza do przetłuszczania się włosów, doskonale oczyszcza je, sprawiając, że na długo pozostaną świeże i puszyste. Zawarty w masce ekstrakt z miodu ma doskonałe działanie przeciwzapalne oraz oczyszczające, wpływa łagodząco na skórę głowy.
Odżywka ekspresowa BIOVAX 7w1 oprócz biosiarki zawiera glinkę, która absorbuje nadmiar sebum, pozostawia włosy oczyszczone i lekkie. Wizualnie zwiększa objętość włosów.
Linia kosmetyków do włosów przetłuszczających się BIOVAX nie zawiera parabenów, SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Laureth Sulfate) ani olejów mineralnych.

Artykuły powiązane

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku