piątek, 15 grudnia 2017 12:38

Sens.us ILLUMYNA SCALP CARE

Opublikowany w   Kurier Fryzjerski 8_17
Oceń
(0 głosów)
 
Sens.us posiada specjalną linię produktów skierowanych do osób z problemami skóry i włosów – Illumyna Scalp Care. Mamy do czynienia z linią przeciwłupieżową, linią do wrażliwej skóry głowy, produktami przeciwdziałającymi wypadaniu włosów oraz linią do włosów przetłuszczających się. Dzięki naturalnym składnikom, kosmetyki nie podrażniają skóry i mają działanie oczyszczające i normalizujące.
Produkty Sebum Control
Mud Mask Pre-Cleanser
Łączy właściwości oczyszczające brzozy i zdolności absorpcyjne i matujące naturalnej gliny. Rezultatem jest bardziej sucha skóra głowy, pozbawiona zanieczyszczeń. Stosowanie daje efekt lekkich włosów o dużej objętości.
Cleanser Sebum Control
Przywraca normalny poziom wydzielania gruczołów łojowych, głęboko oczyszcza, nie podrażniając skóry głowy. Formuła została wzbogacona brzozą i łopianem, które delikatnie oczyszczają skórę. Produkt przeznaczony do częstego stosowania.
Zabieg Sebum Control
Produkty Illumyna Scalp Care mogą być przeznaczone do użytku profesjonalnego podczas zabiegu Sebum Control. Przy pomocy Mud Mask Pre-Cleanser, usuwamy ze skóry głowy wszystkie zanieczyszczenia, dzięki czemu skóra staje się doskonale przygotowana do delikatnego oczyszczenia i przyjęcia składników aktywnych. Kolejnym etapem jest normalizacja wydzielania sebum poprzez oczyszczenie z użyciem Cleanser Sebum Control. Końcowa faza zabiegu, po zaaplikowaniu środków służących do wyeliminowania problemów skórnych, ma na celu nawilżenie i odżywienie włosów oraz nadanie im blasku i miękkości. Używamy do tego pianki Air Mousse Fortifier, która dzięki zawartości soli mineralnych i witaminy E, wzmacnia i nawilża strukturę włosów, nadając im miękkości, siły i blasku, a także ułatwia rozczesywanie.

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku