piątek, 15 grudnia 2017 13:13

System 4 Seria Therapeutical & Bio Botanical

Opublikowany w   Kurier Fryzjerski 8_17
Oceń
(0 głosów)
 
Seria kosmetyków System 4 Therapeutical & Bio Botanical do pielęgnacji włosów i skóry głowy z dolegliwościami takimi jak łupież, łojotok, swędząca skóra głowy, wypadanie włosów to hit na rynku skandynawskim. Kosmetyki zaprezentowane zostały w tym roku na rynku polskim i cieszą się ogromnym powodzeniem.
Wszystkie produkty nie zawierają perfum i są testowane dermatologiczne. Występują w 3 wygodnych pojemnościach: 100 ml, 200-215 ml, 500 ml oraz są idealne do samodzielnego codziennego stosowania w domu. Kosmetyki zawierają substancje antygrzybiczne takie jak Climbazol i Octopirox oraz substancje aktywne takie jak: Chitosan, Alantoine, ekstrakt z liścia oliwnego, ekstrakt z liścia morwy białej, liścia nasturcji, liścia aloesu, olejek rycynowy, wyciąg z pokrzywy oraz Panthenol.
Regularne stosowanie tych kosmetyków pozwala na utrzymanie skóry głowy i włosów w równowadze i zdrowiu. Pozbywając się dolegliwości nadajemy jednocześnie włosom zdrowy i świeży wygląd, połysk oraz wzmacniamy cebulki stymulując włos do szybszego wzrostu.
Więcej w tej kategorii: « Helen Seward Seria Activelisir

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku