poniedziałek, 02 października 2017 12:12

MEDAVITA LAKIERY DO WŁOSÓW

Opublikowany w   Kurier Fryzjerski 6_17
Oceń
(0 głosów)
MEDAVITA Hair Architecture
Tak jak konstruowanie budynków od fundamentów po dach, tak kuracja Hairchitecture nadaje puszystości i objętości włosom od cebulek po same Końce.
Lakier delikatnie utrwalający, bez gazu. Nadaje włosom lekką, miękką formę i objętość. Szybko schnie. Chroni włosy i wzmacnia je. Łatwo się usuwa i nie pozostawia żadnych śladów. Dostępna pojemność: 200 ml.
Lakier mocno utrwalający, bez gazu dodający jędrności i objętości. Szybko schnie. Chroni i wzmacnia włosy. Łatwo się usuwa i nie pozostawia osadów. Dostępna pojemność: 200 ml.
Lakier delikatnie utrwalający. Utrwala fryzurę za pomocą lekkiej, niewidocznej powłoki. Szybko schnie nie pozostawiając osadów i nadaje włosom wyjątkowy blask. Łatwo się rozczesuje. Dostępna pojemność: 200 ml.
Lakier mocno utrwalający z długotrwałym efektem. Natychmiast utrwala fryzurę za pomocą lekkiej, niewidocznej powłoki. Szybko schnie nie pozostawiając osadów, nadaje włosom optymalny kształt i blask. Idealny do podkreślenia kreatywnych, pełnych objętości fryzur. Łatwo się rozczesuje. Dostępna pojemność: 200 ml.
MEDAVITA Luxviva
Seria przeznaczona do ochrony koloru włosów farbowanych. Specjalny program ma pomóc zachować blask świeżo farbowanych włosów, utrzymując jasny, promienny i żywy kolor.
Delikatnie nabłyszczający lakier do włosów dodaje blasku bez obciążenia, nie pozostawia śladów. Błyskawiczny, szybkoschnący lakier bez gazu o intensywnym zapachu oraz niezwykłym blasku. Nie powoduje przetłuszczenia włosów, chroni przed wilgocią. Lekka, jedwabista konsystencja tworzy długotrwały olśniewający efekt, pozostawiając włosy zwarte, błyszczące i lśniące. Polecany zwłaszcza do włosów farbowanych. Dostępna pojemność: 150 ml.
Unable to read/write the source directory (/home/users/prasawww/public_html/kurierfryzjerski.pl/images/stories/nr_6_17/181/mEDAVITA/), please check if your source directory exists
 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku