wtorek, 03 października 2017 10:34

Helen Seward SERIA INDACO

Opublikowany w   Kurier Fryzjerski 6_17
Oceń
(0 głosów)
SCULPTING SPRAY – Lakier ukierunkowujący fryzurę 300ml
Zapewnia zdecydowaną trwałość ułożenia fryzury przy każdym stopniu wilgotności, nie klei się, nie obciąża włosów i nie zostawia na nich śladów.
VOLUMIZING SPRAY – Lakier zwiększający objętość 350ml
Ekologiczny lakier nadający objętość, średnio utrwalający. Odbija włosy od nasady. Utrwala fryzurę bez względu na wilgotność powietrza. Nie skleja włosów. Szybko wysycha i nie pozostawia osadu.
STYLING SPRAY – Lakier mocno utrwalający 350ml
Lakier ekologiczny mocno utrwalający. Skuteczny bez względu na wilgotność powietrza. Nie skleja włosów, szybko wysycha nie pozostawia osadu.
HAIR SPRAY MEDIUM – Lakier średnio utrwalający 500ml
Lakier do włosów średnio utrwalający, chroni fryzurę przed wilgocią. Delikatna konsystencja powoduje, że szybko schnie, nie skleja i nie obciąża włosów, pozostawia je sprężyste i błyszczące.
HAIR SPRAY STRONG – Lakier extra mocny 500ml
Lakier w spray’u, extra mocny. Maksymalnie utrwala, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. Delikatna konsystencja powoduje, że szybko schnie, nie skleja i nie obciąża włosów, pozostawia je sprężyste i błyszczące.
Profesjonalne lakiery do włosów marki Helen Seward można nabyć wyłącznie w firmie „Eurokos” w Poznaniu oraz firmach współpracujących na terenie całego kraju, a także sklepie internetowym.
Unable to read/write the source directory (/home/users/prasawww/public_html/kurierfryzjerski.pl/images/stories/nr_6_17/184/HelenSeward/), please check if your source directory exists
 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku