środa, 28 czerwca 2017 17:32

GLYNT ROZJAŚNIACZE

Opublikowany w   Kf nr 4/2017
Oceń
(0 głosów)

„Blondynki mają więcej radości” śpiewał kiedyś Rod Steward. Włosy w kolorze blond zawsze uchodzą za wyjątkowo atrakcyjne i pociągające. Przy tym ów kolor symbolizujący czystość i niewinność często w ogóle nie pochodzi z natury, lecz zostaje stworzony na skutek sztucznego rozjaśniania. Królewską dyscypliną kolorystów włosów jest osiągnięcie perfekcyjnego odcienia blond. MAGNUM Blond i PLATINUM Blond są dwoma najwyższej jakości preparatami rozjaśniającymi dla uzyskania magicznych odcieni blond.

PLATINUM Blond jest bezpyłowym środkiem rozjaśniającym w formie proszku do rozjaśniania bez efektu żółtych odcieni. Znakomicie nadaje się do wszystkich technik wykonywania pasemek lub pełnego rozjaśnienia i jest niezwykle delikatny dla włosów. Przy odpowiednim zastosowaniu struktura włosa zostaje nienaruszona. Zapach produktu podczas działania jest niezwykle przyjemny.
bezpyłowy rozjaśniacz o bardzo przyjemnym zapachu
do 8 tonów przy aktywatorze 3%!
rozjaśnianie nie powoduje efektu żółtych odcieni
bardzo równomierne i szybkie rozjaśnienie
odpowiedni do wszystkich technik wykonywania pasemek
biały proszek

MAGNUM Blond jest rozjaśniaczem w proszku pozwalającym rozjaśnić włosy bez efektu żółtych odcieni. Znakomicie nadaje się do wszystkich technik wykonywania pasemek lub pełnego rozjaśnienia i jest niezwykle delikatny dla włosów. Przy odpowiednim zastosowaniu struktura włosa zostaje nienaruszona. Zapach produktu podczas działania jest niezwykle przyjemny.
wyjątkowo delikatny o bardzo przyjemnym zapachu
rozjaśnianie nie powoduje efektu żółtych odcieni
mieszanie bez silnego napęcznienia
odpowiedni dla pasemek wykonywanych każdą techniką – również odręczną
biały proszek

 

 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku