środa, 28 czerwca 2017 19:44

WellaProfessionals BLONDOR FREELIGHTS

Opublikowany w   Kf nr 4/2017
Oceń
(0 głosów)

W tym sezonie stawiamy na naturalny look. Najmodniejszy kolor włosów to blond lekko muśnięty słońcem. Taki efekt można osiągnąć z nowym BlondoremFreelights od WellaProfessionals. Czas na nowoczesny słoneczny look przez cały rok!

BlondorodWellaProfessionals to najczęściej wybierany rozjaśniacz, który pozwala uzyskać idealnie czyste odcienie blondu. Nowość w portfolio marki WellaProfessionals – BlondorFreelights prezentuje nowy wymiar blondu. Jednotonowy kolor zastępują wielowymiarowe naturalne odcienie blondu. BlondorFreelights gwarantuje rozjaśnienie oraz słoneczną stylizację bez użycia folii i innych separatorów, co sprawia, że koloryzacja jest nie tylko łatwiejsza i bardziej precyzyjna, ale również przyjemniejsza. BlondorFreelights współtworzył Josh Wood, globalny ambasador koloru WellaProfessionals.

BlondorFreelights to zaawansowany technologicznie rozjaśniający system, który idealnie wpisuje się w najnowsze trendy i umożliwia stworzenie stylizacji inspirowanej fryzurą muśniętą słońcem, wiatrem i morską wodą. Koloryzacja z BlondorFreelightszapewnia naturalny, wielotonowy kolor włosów z delikatnie połyskującymi refleksami. Taki look to najlepszy sposób na zachowanie młodego, pełnego świeżości wyglądu przez cały rok.

Farbowanie włosów z BlondorFreelights jest wykonywane przy użyciu nowoczesnej formy koloryzacji tzw. „freehand“. Technika „wolnej ręki” pozwala na precyzyjną koloryzację bez folii i innych separatorów. Farbowane w ten sposób włosy zyskują naturalnie wyglądający efekt rozjaśnienia. Po koloryzacji odrost staje się niewidoczny. Z BlondorFreelights można osiągnąć delikatne refleksy z subtelnym przejściem od naturalnego koloru po jasne końce. Rezultaty rozjaśniania są już widoczne podczas procesu koloryzacji – to ułatwia dokonanie poprawek i ewentualne skorygowanie koloru. BlondorFreelights umożliwia rozjaśnienie aż o 7 tonów.

Usługę koloryzacji włosów z BlondorFreelights można przeprowadzić tylko w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

 

 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku