PRO-F NATURE ODŻYWKI MYJĄCE – NATURALNE GLINKI

Obecna w odżywkach myjących glinka posiada certyfikat Ecocert, co świadczy, że jest całkowicie naturalnym produktem i nie zawiera żadnych chemicznych dodatków i nie jest modyfikowana, dzięki czemu jest surowcem najwyższej jakości. Formuła nie zawiera: SLES, SLS, silikonów, sztucznych barwników. Kolor odżywki myjącej wynika wyłącznie z naturalnej barwy glinki i może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami preparatu, co nie wpływa na jakość produktu. Pojawiający się w trakcie użytkowania odżywki myjącej biały delikatny proszek jest skutkiem obecności minerałów w glince i nie ma wpływu na właściwości aplikacyjne kosmetyku.

2019-07-03 15:43:32

NATURALNA CZERWONA GLINKA

ODŻYWKA DO WŁOSÓW Z BAZĄ MYJĄCĄ

Regeneracja włosów wymagających odbudowy, matowych, łamliwych, pozbawionych blasku

Odżywka myjąca to nowoczesne połączenie naturalnej czerwonej glinki z delikatnymi środkami myjącymi ukrytymi w kremowej formule preparatu, który zarówno myje, jak i regeneruje włosy zniszczone i pozbawione blasku. Swoje właściwości zawdzięcza dużej zawartości minerałów i mikroelementów, głównie kaolinu i żelaza. Lekka formuła odżywki myjącej oprócz czerwonej glinki wzbogacona jest ekstraktem z chmielu, bogatym w olejek eteryczny, garbniki i flawonoidy, które działają ściągająco na skórę głowy i wspomagają ochronę koloru. Olej ze słodkich migdałów obecny w odżywce myjącej przywraca włosom ich naturalną barierę ochronną oraz zapewnia świeży i naturalny wygląd. Dodatek gliceryny i prowitaminy B5 dba o właściwy poziom nawilżenia włosów, nadaje im lekkość i ułatwia ich rozczesywanie. Dzięki obecności substancji kondycjonującej włosy po umyciu są miękkie, gładkie i nie elektryzują się. Odżywka myjąca ma pH odpowiednie dla skóry głowy. Posiada także świeży, pobudzający zapach, co zapewnia dodatkowy komfort mycia.

500 ml  

 

NATURALNA ŻÓŁTA GLINKA

ODŻYWKA DO WŁOSÓW Z BAZĄ MYJĄCĄ

Nawodnienie włosów przesuszonych, łamliwych i porowatych, matowych, nieukładających się

Odżywka myjąca to nowoczesne połączenie naturalnej żółtej glinki z delikatnymi środkami myjącymi ukrytymi w kremowej formule preparatu, który zarówno myje, jak i nawilża włosy suche. Glinka żółta rewitalizuje i odżywia suchą skórę głowy. Ekstrakt z acai (Euterpe Oleracea) – bogaty w polifenole stanowi źródło antyoksydantów przeciwdziałających starzeniu się włosa. Olej ze słodkich migdałów obecny w odżywce myjącej przywraca im ich naturalną barierę ochronną oraz zapewnia świeży i naturalny wygląd. Dodatek gliceryny, ekstraktu z liści aloesu i prowitaminy B5 dba o właściwy poziom nawilżenia włosów, nadaje im lekkość i ułatwia ich rozczesywanie. Dzięki obecności substancji kondycjonujących włosy po umyciu są miękkie, gładkie i nie elektryzują się. Odżywka myjąca ma pH odpowiednie dla skóry głowy. Posiada także świeży, pobudzający zapach, co zapewnia dodatkowy komfort mycia.

500 ml  

 

NATURALNA ZIELONA GLINKA

ODŻYWKA DO WŁOSÓW Z BAZĄ MYJĄCĄ

Regeneracja włosów skłonnych do przetłuszczania, wymagających częstego odświeżania

Innowacyjne połączenie naturalnej zielonej glinki z delikatnymi środkami myjącymi ukrytymi w kremowej formule preparatu, który zarówno myje, jak i odżywia włosy skłonne do przetłuszczania. Glinka jest bogata w szereg soli mineralnych, dzięki czemu posiada zdolność pochłania zanieczyszczeń skóry głowy, przez co oczyszcza ją z nadmiaru sebum, pozostawiając włosy świeże na dłużej. Lekka formuła wzbogacona jest ekstraktem z ogórka, który pozostawia skórę oczyszczoną i odświeżoną. Dodatek gliceryny i prowitaminy B5 zapewnia właściwy poziom nawilżenia, zapobiega elektryzowaniu oraz wygładza włosy. Obecne w odżywce myjącej substancje kondycjonujące nadają włosom lekkość i ułatwiają rozczesywanie. Odżywka myjąca ma pH odpowiednie dla skóry głowy.

500 ml  

 

Sposób użycia:

Niewielką ilość nanieść na zwilżone włosy. Rozprowadzić od nasady aż po same końce. Delikatnie masując, umyć włosy. Dokładnie spłukać. Stosować 2–3 razy w tygodniu.

UWAGA: produkt NIE PIENI SIĘ jak zwykły szampon. Nie stosować ilości większej niż zazwyczaj, przy użyciu zwykłych szamponów. Użycie zbyt dużej ilości może obciążyć bardzo delikatne włosy.

ZNAJDŹ NAS: