Loreal Access

ODKRYJ NAJLEPSZE, BEZPŁATNE CENTRUM SZKOLENIOWE DLA FRYZJERÓW

2021-12-20 11:19:35

Branża fryzjerska wymaga nie tylko sporej dawki kreatywności, ale także ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i bycia na bieżąco z trendami. W odpowiedzi na te potrzeby, z myślą o fryzjerach, uczniach szkół fryzjerskich i właścicielach salonów, powstała wyjątkowa platforma L’Oréal ACCESS. 

CZYM JEST L’ORÉAL ACCESS?

To bezpłatne centrum szkoleniowe, które otwiera przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości edukacji i samorozwoju. Platforma powstała we współpracy ze światowej sławy stylistami i zawiera niezwykle szeroką gamę szkoleń oraz kursów, a wszystko to z poziomu laptopa, tabletu czy smartfona - L’Oréal ACCESS to w pełni cyfrowa platforma, która każdemu fryzjerowi pomoże stać się najlepszą, zawodową wersją siebie.

PROSTY, NIEOGRANICZONY DOSTĘP

Celem L’Oréal ACCESS jest wsparcie wszystkich członków branży fryzjerskiej i sprawienie, by z każdym dniem rozbudzali swoją kreatywność oraz czerpali przyjemność z wykonywanej pracy.
Dlatego platforma jest dostępna dla całej branży, nie tylko dla klientów L’Oréal, a do uzyskania dostępu potrzeba mniej niż minutę - tyle zajmie Ci darmowa rejestracja na stronie www.lorealaccess.com. Aby korzystać z pełni możliwości, które oferuje to bezpłatne centrum szkoleniowe, wystarczy wypełnić prosty formularz rejestracyjny, dostępny na stronie. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do wszystkich treści.

SZEROKI WACHLARZ SZKOLEŃ

Centrum szkoleniowe L’Oréal ACCESS to ogromna baza fryzjerskiej wiedzy i inspiracji. To pierwszy raz, kiedy marki L’Oréal połączyły siły, a wszystko po to, aby zaoferować profesjonalistom z branży to, co najlepsze. 

Po rejestracji na platformie użytkownik otrzymuje dostęp do wysokiej jakości kursów e-learningowych, szkoleń w formie video, webinarów, tutoriali, a także przewodników - to nie tylko wiedza z zakresu technik koloryzacji, rozjaśniania, upięć czy strzyżenia, ale także materiały biznesowe, które okażą się szczególnie pomocne dla właścicieli salonów. 

Choć wszystkie treści powstają we współpracy ze stylistami z całego świata oraz lokalnymi fryzjerami i edukatorami marek L’Oréal, nie musisz pracować na naszych produktach. Na platformie znajdziesz także szkolenia, które po prostu rozwijają umiejętności techniczne czy przedstawiają najnowsze metody aplikacji, dlatego masz pewność, że czerpiesz rzetelną wiedzę, która jest cenna niezależnie od tego, z jakich produktów korzystasz na co dzień. 

 

REWOLUCYJNE PODEJŚCIE DO EDUKACJI

L’Oréal ACCESS to największa, globalna społeczność ekspertów z branży fryzjerskiej, którzy dzieląc się swoim doświadczeniem, pomagają nadążyć za aktualnymi trendami i innowacjami. Cała ich wiedza i umiejętności zostały zebrane w zupełnie bezpłatnych materiałach, a wszystko to jest dostępne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu - my udostępniamy dziesiątki wysokiej jakości treści edukacyjnych, ale to od Ciebie zależy, kiedy z nich skorzystasz, by pobudzić kreatywność i poszerzyć swoją wiedzę.
Gotowy by doskonalić swoje umiejętności fryzjerskie? Już teraz wejdź na stronę www.lorealaccess.com i zarejestruj się na platformie L’Oréal ACCESS! 

ZNAJDŹ NAS: