Nowy STEAMPOD 4 - Uniwersalna, profesjonalna prostownica parowa, do stylizacji włosów bez ograniczeń

Przedstawiamy czwartą generację SteamPod. Uniwersalne, profesjonalne urządzenie do stylizacji parowej do prostowania, falowania i kręcenia każdego rodzaju włosów.

2022-11-10 10:03:57

WYSOKA TECHNOLOGIA DLA NIEOGRANICZONYCH STYLIZACJI. Zaprojektowany, aby stworzyć dowolną fryzurę na każdym rodzaju włosów.

ZWIĘKSZONE DOZNANIA. Kod QR, aby uzyskać dostęp do społeczności stylistów SteamPod.

PRZEDSTAWIAMY PROFESJONALNE URZĄDZENIE DO STYLIZACJI WŁOSÓW, NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY TWORZYSZ FALE, LOKI CZY PROSTUJESZ WŁOSY.

PIONIERSKA TECHNOLOGIA, ABY UWYDATNIĆ PIĘKNO WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW

Od ponad 110 lat L'Oréal Professionnel wykorzystuje swoje badania naukowe, aby rozwijać niezrównaną, globalną wiedzę na temat włosów. Dążąc do zwiększenia wydajności wszystkich rodzajów i struktur włosów, w 2012 roku wprowadziliśmy innowacje poza tradycyjnymi produktami, robiąc pierwszy krok w kierunku Beauty Tech. Narodził się SteamPod.

Było to przełomowe posunięcie w czasach, gdy urządzenia do stylizacji włosów nie przeżywały takiego rozkwitu jak dziś. W tamtych czasach, opcje stylizacji były podzielone pomiędzy tradycyjne produkty dające tymczasowe rezultaty - a zabiegi prostowania włosów, które były trwałe. Dzięki SteamPod, L'Oréal Professionnel wynalazł nowy sposób stylizacji włosów, z opatentowaną technologią suchej pary, oferującą długotrwały wygląd, który możesz dowolnie zmieniać.

Najnowsza generacja, SteamPod 4, to nasza pierwsza profesjonalna stylizacja typu "wszystko w jednym". Napędzana parą wodną i nowymi rozwiązaniami technicznymi prostuje, faluje i kręci każdy rodzaj włosów, do 3 razy szybciej* i z 95% mniejszą ilością uszkodzeń**. Zaprojektowane z myślą o jeszcze większym zrównoważeniu, opakowanie zewnętrzne SteamPod4 jest lżejsze, nie zawiera plastiku i zawiera etui ochronne pochodzące z recyklingu. A dzięki najniższemu w kategorii wskaźnikowi zwrotów, zrównoważony rozwój jest również wpisany w trwałą konstrukcję SteamPod4.

Kontynuując podnoszenie wartości włosów jako sposobu wyrażania siebie dla każdego, dzięki SteamPod4 nikt nie jest ograniczony do jednej stylizacji.

ZAPROJEKTOWANY BEZ OGRANICZEŃ. PRZETESTOWANY PRZEZ PROFESJONALISTÓW I KONSUMENTÓW.

Podczas opracowywania czwartej generacji urządzenia SteamPod, innowatorzy zapraszali użytkowników SteamPod 3, aby obserwować, jak używają go na swoich włosach. Oprócz tych testów jakościowych, obejmujących indywidualną obserwację ponad 60 wielbicieli SteamPod, SteamPod 4 został przetestowany przez fryzjerów L'Oréal na każdym etapie rozwoju, od prototypu do gotowego modelu.

DLA BARDZIEJ ZDEFINIOWANYCH LOKÓW: POWSTAŁA NOWA, METALOWA PROWADNICA LOKÓW.

Aby oferować bardziej zwarte loki, twórcy SteamPod 4 dodali metalową prowadnicę loków wokół urządzenia i dostosowali płytki grzewcze, aby uzyskać mocniejszy skręt i stworzyć bardziej zdefiniowane loki. 

STYLIZACJA DLA KAŻDEGO RODZAJU WŁOSÓW: ZESTAW 3 GRZEBIENI OPTYMALIZUJĄCYCH DZIAŁANIE PARY WODNEJ.

Wybór trzech różnych rozmiarów grzebieni gwarantuje najlepszą dyfuzję pary dla każdego rodzaju włosów, aby stworzyć każdy rodzaj fryzury.
Zarówno w przypadku prostowania, jak i kręcenia włosów, grzebienie wyrównują wszystkie włókna włosów, aby uzyskać lepsze zdyscyplinowanie i odpowiednie napięcie na włosach. Trzy grzebienie mają różną gęstość zębów, przestrzeń między zębami, dzięki czemu użytkownik może wybrać najlepszy grzebień dla konkretnego rodzaju włosów.

WEWNĄTRZ TECHNOLOGII PAROWEJ – OPATENTOWANA TECHNOLOGIA PAROWA

SteamPod 4 łączy w sobie unikalną technologię parową L'Oréal Professionnel Paris, ciągły strumień suchej pary dostarczany przez dedykowaną pompę, aby zapewnić stały przepływ 0,8g suchej pary na minutę, optymalne tempo dla uzyskania najlepszych rezultatów na włosach.

"Po podgrzaniu w temperaturze 100°C woda zamienia się w parę, wilgotną parę, którą jesteśmy przyzwyczajeni widzieć na przykład podczas gotowania. W przypadku SteamPod podjęliśmy decyzję, aby pójść wyżej i podgrzać wodę w komorze parowej w temperaturze 120°C. Taka temperatura pozwala wodzie zamienić się w "suchą parę", która nie zawiera cząsteczek cieczy, a więc nie ma wilgoci i nie ma ryzyka spowodowania puszenia się włosów."

MARINE BOUAZIZ,
Research & InnovationL'Oréal SteamPod Laboratoires.

DZIĘKI SUCHEJ PARZE UWOLNISZ DROGĘ DO KAŻDEJ STYLIZACJI!

Dzięki połączeniu SteamPod 4 ze stylizacją parową i grzebieniem dostosowanym do typu włosów, każdy rodzaj włosów zyskuje sprężystość.
Wyjątkowość pary SteamPod polega na technologii niewielkich uszkodzeń. Łamliwość włosów jest ograniczona do 95% mniej na włosach rozjaśnianych i 91% mniej na włosach typu VI o bardzo mocnym skręcie.

NIEOGRANICZONY WYGLĄD

SteamPod 4 umożliwia nieograniczone stylizacje.
Dzięki nieograniczonej możliwości stylizacji dla każdego rodzaju włosów, SteamPod 4 tworzy tyle fryzur, ile tylko możesz sobie wyobrazić. Zaprojektowany jako odpowiedź na zapotrzebowanie pokolenia Tiktok na zmiany stylu, SteamPod jest skierowany także do osób z pokolenia Z, które wcześnie rozpoczęły swoją przygodę z nowymi technologiami. 

KOD QR NA KAŻDYM STEAMPOD 4

Stale aktualizowany kontent. Kod QR jest wydrukowany na uchwycie każdego SteamPoda. Zapewniając najprostszy sposób, w jaki użytkownicy mogą uzyskać wskazówki i porady, jak opanować swój SteamPod i w końcu stworzyć dowolną stylizację, kod QR przynosi wszystko, czego nowy użytkownik potrzebuje, aby opanować SteamPod i poznawać nowe inspiracje.

Zeskanuj, aby dowiedzieć się, jak zacząć korzystać z urządzenia SteamPod, a następnie skanuj za każdym razem, aby uzyskać dostęp do najnowszych samouczków według typu włosów i stylizacji, przewodniki krok po kroku a także zapraszaj użytkowników do dołączenia do społeczności SteamPod.

Podejmij nieograniczone wyzwanie #SteampodUnlimited na TikTok, aby podzielić się całą mocą technologii parowej. Influencerzy ze wszystkich regionów będą jego częścią.

To wiralowe wyzwanie ma na celu zachęcenie użytkowników do podzielenia się swoimi, wszechstronnymi stylizacjami, które umożliwia im SteamPod. Liderzy społeczności ilustrują ideę: 1 dzień, 1 stylizacja, poprzez niestandardowe filmy, w których SteamPod przechodzi z naszej własnej ręki do naszej własnej ręki, aby móc wymyślić kolejną nową stylizację na kolejny dzień.

Dowiedz się więcej: https://www.lorealprofessionnel.pl/steampod-4

*Test instrumentalny, SP4 w porównaniu do SP3 bez pary i grzebienia, mierzony na włosach typu V.
**Złamania mierzone podczas wielokrotnego czesania po 15 kolejnych przejściach SP4 na rozjaśnionych włosach typu V. W porównaniu do SteamPod 4 bez pary i grzebienia.

ZNAJDŹ NAS: