PORTAL FRYZJERÓW I MANAGERÓW SALONÓW

Marcel Kaluszkiewicz
BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI Z BRANŻY
Marcel Kaluszkiewicz

Obecnie edukator Alfaparf Group, członek Artistic Team Alfaparf Milano, felietonista branży fryzjerskiej spragniony poruszania i badania tematów niebanalnych.

Niedoszły absolwent studiów Architektury wnętrz i Fotografii, 12 lat temu rozpoczął pracę jako fryzjer.

Po zakończeniu nauki zawodu w najlepszej szkole fryzjerskiej w warszawskiej Stolicy, rozpoczął krótką pracę jako nauczyciel zajęć praktycznych.

Wysokie ambicje doprowadziły do tego, że edukacja nieoszlifowanych diamentów ustąpiła dużo trudniejszej pracy z doświadczonymi już fryzjerami.

Rozpoczęła się trwająca bardzo długo współpraca z firmą Silog. Ma na swoim koncie testy aplikacyjne oraz wdrożenia na polski rynek zagranicznych produktów fryzjerskich. 

Na każdym szkoleniu możemy usłyszeć od niego, że przede wszystkim jest fryzjerem. Od samego początku kariery edukacyjnej wychodzi z założenia, że bez pracy z klientami nigdy nie zrozumiałby potrzeb z jakimi na szkolenia docierają koleżanki i koledzy z branży. Zawsze stara się zmniejszać dystans pomiędzy szkoleniowcem i uczestnikami.

Współpracuje ściśle z najlepszymi w branży, co sezon tworząc propozycje kolekcji fryzjerskich.

Jego największą pasją jest umiejętność łączenia fryzjerstwa z wiedzą z innych dziedzin, którymi się interesuje: chemii, fizyki, fotografii, architektury i psychologii.

Nie boi się pracy w ekstremalnych warunkach. Posiada na przykład na swoim kocie strzyżenie wykonane na wysokości ponad 3000 m n.p.m., tylko po to by połączyć fryzjerstwo z ostatnią swoją pasją - freeridową jazdą na snowboardzie.

Bardzo kontrowersyjny, pozytywnie szalony alchemik - tak mówią o nim najbliżsi współpracownicy.

Dowiedz się więcej: www.tahe.pl
skontaktuj się z autorem:

Publikacje autora:

Data dodania artykułu: 24.04.2018
2018-04-24 13:17:43
ZNAJDŹ NAS: