Panda EXPRESS Line - nowy katalog 2018

Zdarza się, że klienci podejmują decyzję o umeblowaniu swojego salonu lub odświeżeniu jego designu w ostatniej chwili i musi on być gotowy „na już”. W odpowiedzi na tego rodzaju oczekiwania firma Panda przygotowała ofertę mebli do salonów fryzjerskich dostępnych „od ręki”. Uniwersalizm zaproponowanych do takiej sprzedaży kolekcji pozwala na dowolne komponowanie poszczególnych elementów dając możliwość swobodnej aranżacji wnętrza salonu.

2018-04-04 08:54:28

Do sprzedaży w systemie Express Line firma Panda przygotowała 12 kolekcji.

W ofercie znajdą Państwo wszystko, co jest niezbędne do wyposażenia salonu. Eleganckie recepcje fryzjerskie, wygodne kanapy do poczekalni, komfortowe i funkcjonalne fotele oraz konsolety fryzjerskie. Ponadto do wyboru jest cała gama myjni fryzjerskich, pomocników, sprzętu elektrycznego, które zapewnią prestiż i renomę salonu fryzjerskiego.

Kolekcja ExpressLine to produkty polskie, produkowane przez renomowanego producenta mebli branżowych PANDA.

DOSTĘPNE OD RĘKI z dostawą wprost do salonu w opcji również dropshipping.

Blisko 25 lat doświadczenia i własna produkcja, to obietnica najwyższej jakości i zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

 W najnowszym katalogu kolekcji Express Line znajdziecie Państwo sporo nowości. W dzisiejszym newsletterze prezentujemy jedną z nich:

Infrazon SPEED UP. Doskonałe połączenie nowoczesnego włoskiego designu, kontroli emisji ciepła oraz maksymalnego całkowitego pokrycia powierzchni włosów, co zapewnia optymalne wyniki przy wielu różnych zabiegach. Klasyczny, prosty, analogowy panel sterowania czyni, że urządzenie jest przyjazne użytkownikowi i niezawodne..

ZNAJDŹ NAS: