Biotreatment Pure

Zdrowa, nawilżona i natleniona skóra głowy, wolna od toksyn i zanieczyszczeń, to najlepsza podstawa dla pięknych, mocnych i zdrowych włosów. Tylko wtedy mogą one wchłonąć i przekazać wszystkie czynne składniki, które są otrzymane przez zbilansowaną dietę i docelowe produkty kosmetyczne.

2018-05-23 11:34:17

Wszystkie produkty łączą w sobie wysoką skuteczność i przyjemność zmysłową podczas każdego zabiegu. Pielęgnacja włosów i skóry głowy zmieniona jest w codzienną, rozpieszczającą rutynę.

Objawy wrażliwej skóry głowy – tak jak swędzenie, podrażnienie, zaczerwienienie i ból – mogą być spowodowane niezrównoważoną dietą lub przez pewne warunki pogodowe, zanieczyszczenia bądź stres. Jednak, zły szampon może też być głównym powodem dla wielu chorób.

Jeżeli Twoje włosy się szybko przetłuszczają, oznacza to, że skóra głowy wytwarza nadmiar sebum. To może być spowodowane czynnikami dietetycznymi, hormonalnymi lub środowiskowymi, które powodują nadmierną aktywność gruczołów.

Krok 1

Oczyść skórę głowy

PRIMER otwiera pory, rozpuszcza zatyczki łojowe i przygotowuje skórę głowy do kolejnych zabiegów. Dzióbkiem zaaplikuj produkt na skórę głowy, po czym rozprowadź go palcami.

Krok 2

Usuń środki trujące

PEELING MUD opanowuje i usuwa brud, zanieczyszczenia, toksyny i inne pozostałości. Nałóż produkt na skórę głowy za pomocą pędzelka. Pozostaw na 8 minut. Złuszczaj skórę głowy poprzez delikatne, okrągłe ruchy palców, potem dokładnie spłucz produkt.

Krok 3

Wysusz włosy ręcznikiem i nałóż właściwy szampon:

SEBUM SHAMPOOnałóż szampon palcami lub szczotką z miękkim włosiem

lub

CALMING SHAMPOO – w zależności od stopnia przetłuszczenia, nałóż produkt palcami lub zmieszaj w misce z małą ilością wody i nałóż na włosy.

Pozostaw na parę minut, po czym dokładnie spłucz wodą. W razie potrzeby, nałóż maskę.

Krok 4

Przywróć równowagę

CALMING GEL zapewnia błyskawiczne i długotrwałe uczucie komfortu. Na idealnie umyte włosy, nałóż żel na 9 preferowanych stref aplikacji (punkty te znajdują się na czubku głowy). Palcami energetycznie masuj skórę głowy, po czym zaaplikuj żel na pozostałą część głowy używając dzióbka.

Krok 5

Bez spłukiwania włosów, stylizuj włosy zgodnie z życzeniem.

 

Zredagowane na podstawie materiałów prasowych firmy Catzy

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: