Public relations w branży beauty, czyli jak budować relacje z otoczeniem

Na tworzenie wizerunku firmy wpływa wiele różnych czynników. Świadczy o niej tak naprawdę każdy szczegół, z którym do czynienia mają potencjalni klienci - strona internetowa, profile w social mediach, wygląd materiałów reklamowych, a nawet sama placówka czy pracownicy. Każdy z tych elementów wpływa na to, jak salon czy gabinet jest postrzegany przez odbiorców.

2018-07-12 13:42:48

Prowadzenie skutecznych działań public relations w salonie urody wpływa między innymi na budowanie świadomości marki oraz trwałych, pozytywnych relacji z odbiorcami. Umiejętne planowanie poczynań z zakresu PR, a także połączenie ich z działaniami marketingowymi, pozwala na znaczne poszerzenie zasięgów firmy i zauważalne zwiększenie sprzedaży.

Jak wykorzystać potencjał public relations i z powodzeniem dbać o dobry wizerunek swojego salonu? Kompleksowy zestaw przydatnych informacji znaleźć można w najnowszej lekcji Akademii Versum. Jej autorką jest Renata Zielezińska - dziennikarka i autorka tekstów o motywacji, zdrowiu, urodzie i pielęgnacji, a także właścicielka i redaktor portalu TrustedCosmetics.pl.

Nowa lekcja jest dostępna pod linkiem:

https://www.akademiaversum.pl/public-relations-w-branzy-beauty/

ZNAJDŹ NAS: