Beauty Edu Center- certyfikowane kursy online

Beauty Edu Center to firma dostarczająca edukacyjne treści, które podnoszą kwalifikacje zawodowe, rozwijają kompetencje oraz uzupełniają wiedzę wszystkich pracujących w branży Beauty.

2018-07-18 11:01:57

Beauty Edu Center posiada szeroką tematykę bardzo zaawansowanych i profesjonalnych szkoleń, zakończonych egzaminami i otrzymaniem certyfikatów. Dodatkowym atutem jest zastosowanie bardzo nowoczesnych, ale i skutecznych form nauczania.

Beauty Edu Center buduje także pierwszą w Polsce bibliotekę kursów online dla Branży Beauty. W zasobach firmy znajdziecie kursy dla kosmetyczek, kosmetologów, stylistów fryzur, podologów, trychologów, handlowców, olfaktorystów i dla każdego, kto samodzielnie i z własnej inicjatywy chce się dokształcać, rozwijać w wybranej przez siebie dyscyplinie beauty.

Obecnie na platformie Beauty Edu Center znajdują się m.in. kurs angielskiego we fryzjerstwie, szkolenie dotyczące efektywnej sprzedaży produktów w salonie, kurs z tematyki budowania biznesowego profilu w social media i wiele innych.

Jak mówi Monika Wątorek, Prezes Zarządu Beauty Edu Center: Najlepsze produkty świata, najdoskonalsze rytuały lub techniki kosmetyczne nie przeżyją bez pełnej wiedzy na ich temat wśród tych, którzy je sprzedają i tych, którzy stosują je w swoim zawodzie. Dlatego warto się szkolić.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź platformę https://beautyeducenter.eu. Zachęcamy również do obserwowania Beauty Edu Center na:

Strona www: www.beautyeducenter.pl

Facebook: https://www.facebook.com/beautyeducenter/

Instagram: https://www.instagram.com/beauty_edu_center/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC5fFHh46Hx2wsY5HlRvIQyA/featured 

 

 

ZNAJDŹ NAS: