Rozwój kompetencji kluczem do sukcesu

W XXI wieku rozwijanie własnych kompetencji jest nieodzownym elementem życia zarówno zawodowego jak i prywatnego. Jak mówi znana na całym świecie maksyma ‘Kto nie idzie do przodu, ten się cofa’. Firma Beauty Edu Center podpisuje się pod tymi słowami i chce wspierać rozwój pracowników.

2018-09-11 13:02:40

Beauty Edu Center to platforma e-learningowa dostarczająca certyfikowane kursy online dla branży fryzjersko-kosmetycznej. Posiada pierwszą w Polsce bibliotekę szkoleń online, której zasoby można obejrzeć pod adresem: https://beautyeducenter.eu. Firma w swojej ofercie zawiera kursy językowe dla Fryzjerów, Kosmetyczek i już niebawem i dla Barberów, szkolenia z zakresu BHP, kursy pomagające w lepszym zarządzaniu sobą w czasie i osiąganiu celów czy właśnie kursy rozwijające kompetencje drzemiące w każdym z nas.

Jesteś fryzjerem chcącym zwiększyć sprzedaż profesjonalnych kosmetyków w swoim salonie, a także  zależy Ci na poznaniu technik sprzedaży komplementarnej? A może chcesz przyczynić się do wzrostu finansowego wyniku w salonie? Zobacz co przygotowała dla Ciebie firma Beauty Edu Center!

  1. W bazie kursów obecnej na platformie https://beautyeducenter.eu  znajduje się seria kursów o nazwie ‘Akademia Rozwoju Sprzedaży’. Uchylając rąbka tajemnicy, jedna z części posiada moduł pomagający poradzić sobie z Trudnym Klientem. Nie da się nie zauważyć, że seria ARS jest różnorodna i porusza wiele tematów składających się na skuteczną sprzedaż.
  2. Osoby wprowadzające nowozatrudnionych w politykę firmy czy salonu jak i osoby, które chcą poznać specyfikę prowadzenia szkoleń lub marzą o tym, by stać się instruktorem jednej ze znanych marek fryzjerskich również znajdą kursy dla siebie.
  3. Seria szkoleń ‘Naucz się szkolić’ kierowana jest właśnie dla osób chcących stać się lub być jeszcze lepszymi szkoleniowcami lub instruktorami. Seria ta składa się z trzech kompatybilnych kursów przepełnionych wiedzą o właściwym prowadzeniu szkoleń m.in. instruktażowych czy produktowych. Szkolenia pomagają w łatwiejszym i efektywniejszym przekazywaniu wiedzy swoim podopiecznym. Wszystkie części są autoryzowane przez dyplomowanego Trenera Biznesu, Mateusza Majchrzaka.
  4. Dodajmy, że firma dostarcza swoim Klientom rzetelne, certyfikowane i stworzone ze specjalistami, szkolenia online. Jeśli już o certyfikatach mowa… Tak! Wszystkie kursy są certyfikowane. Oznacza to, że po zaliczeniu egzaminu lub potwierdzeniu zapoznania się z kursem, Beauty Edu Center wystawia imienny certyfikat uczestnikowi szkolenia. Warto? My myślimy, że tak!

Kursy kompetencyjne to tylko część całej biblioteki kursów online Beauty Edu Center. Z każdym miesiącem powiększane są zasoby platformy, więc zachęcamy do częstych odwiedzin. Firma swoich Klientów zarówno tych nowych jak i stałych nagradza kodami rabatowymi i to niemałymi, bo zdarzają się i 30% zniżki.

Zachęcamy do kontaktu z Beauty Edu Center i śledzenia ich Social Media. Jak znaleźć Beauty Edu Center? Oto linki:

Platforma e-learningowa: https://beautyeducenter.eu

Strona www: www.beautyeducenter.pl

Facebook: https://www.facebook.com/beautyeducenter/

Instagram: https://www.instagram.com/beauty_edu_center/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC5fFHh46Hx2wsY5HlRvIQyA/featured

 
ZNAJDŹ NAS: