Język angielski dla Barberów

Czy można prowadzić salon barberski, fryzjerski, kosmetyczny bez znajomości języka angielskiego? Można. Ale czy warto? Uważamy, że w obecnych czasach znajomość języka angielskiego jest nieodłącznym elementem pracy każdego z nas. W dzisiejszym artykule skupimy się na nauce języka angielskiego w branży barberskiej. Nim przejdziemy do meritum, kilka słów przypomnienia o Beauty Edu Center.

2018-11-21 12:35:50

Beauty Edu Center to platforma e-learning’owa będąca biblioteką szkoleń online dla branży fryzjersko-kosmetycznej. Oferuje kursy nie tylko z zakresu języków obcych, ale także między innymi z efektywnej sprzedaży w salonie, właściwego zarządzania sobą w czasie, ciekawego prowadzenia szkoleń stacjonarnych czy sztuki koloryzacji włosów. To tylko kilka z wszystkich tematów szkoleń online, w celu poznania wszystkich dostępnych materiałów zapraszamy do odwiedzenia platformy poprzez adres: https://beautyeducenter.eu/. A teraz czas na Język angielski dla Barberów.

Język angielski w obecnych czasach zyskał rangę języka powszechnie stosowanego i stał się niemal nieodłącznym elementem naszego życia. Dalekie podróże, praca w międzynarodowym środowisku czy migracje społeczeństwa powodują, że łatwiej jest nam się komunikować znając język angielski. Uważamy, że świetnie jest znać codzienne użycie języka obcego, ale dopiero poznanie specjalistycznych zwrotów i wyrażeń daje pełną swobodę komunikacji np. z obcojęzycznym Klientem.

Co zatem Beauty Edu Center może zaproponować Barberom z zakresu nauki języka angielskiego?

Na platformie e-learningowej  https://beautyeducenter.eu już w listopadzie pojawi się szkolenie o wdzięcznym tytule ‘Język angielski dla Barberów’. To właśnie w nim znajdować się będzie ogrom wiedzy językowej z branży barberskiej.

Po pierwsze, szkolenie podzielone jest na dwie części. Pierwsza z nich składa się ze słownictwa oraz wyrażeń niezbędnych w pracy Barbera. Druga część, zawiera w sobie cztery dialogi prezentujące różne sytuacje, które mogą zdarzyć się pomiędzy Barberem a Klientem. W drugiej części zostały również użyte zwroty i wyrażenia z pierwszej części, aby pokazać ich zastosowanie w trakcie pracy.

Jakie metody nauczania znajdują się w szkoleniu aby nauka była przyjemna, efektywna i ciekawa? W pierwszej części, nauka słówek odbywa się za pomocą fiszek, które uławiają naukę, a druga część została wyposażona w animacje, avatary i inne elementy interaktywne, które przenoszą do prawdziwego salonu barberskiego. 

‘Język angielski dla Barberów’ to szkolenie z lektorami, które zawiera w sobie mnóstwo powtórek i ćwiczeń pomagających usystematyzować nową wiedzę. Co więcej, po pierwszej części przewidziany jest test, do którego można podchodzić nieskończoną ilość razy, ponieważ jego celem jest przygotowanie uczestników szkolenia do drugiej części i egzaminu końcowego. Tak, tak, szkolenie ‘Język angielski dla Barberów’ kończy się egzaminem. Zaliczenie egzaminu, umożliwia otrzymanie imiennego certyfikatu. Próg zaliczenia egzaminu to udzielenie 90% poprawnych odpowiedzi w wyznaczonych trzech próbach.

Kursy Beauty Edu Center współtworzone są ze specjalistami danej branży. Przy tworzeniu szkolenia barberskiego z firmą współpracował znany Bydgoski Barber, Krzysztof Jankowski, właściciel Razor Jerry Barber Shop a o weryfikację językową zadbała Akademia Języka i Kreatywnego Rozwoju - BE SMART. Zachęcamy do zapoznania się z BIO specjalistów, które znajdują się na platformie e-learningowej.

Szkolenie online ‘Język angielski dla Barberów’ pomoże w łatwiejszej i swobodniejszej komunikacji z Klientem obcojęzycznym. Co więcej, szkolenie dedykowane jest również pasjonatom sztuki barberskiej, którzy dopiero zaczynają swoją ścieżkę zawodową lub po prostu barberstwo jest ich pasją. Beauty Edu Center tworzy szkolenia online dostępne dla każdego!

Zachęcamy do odwiedzenia platformy e-learningowej: https://beautyeducenter.eu, strony www: www.beautyeducenter.pl oraz do obserwowania Beauty Edu Center na Facebook’u i/lub Instagram’ie. 

 

ZNAJDŹ NAS: