Weź się poucz

Jest jedno miejsce w Internecie, pełne wiedzy fryzjerskiej. Przestrzeń oferująca szkolenia online o przeróżnej tematyce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zatem co to takiego? To platforma edukacyjna Beauty Edu Center.

2018-12-12 09:27:04

Platforma Beauty Edu Center to biblioteka szkoleń online, umożliwiająca naukę z każdego miejsca na ziemi z dostępem do Internetu i o każdej porze dnia i nocy, w skrócie 24/7. Skupia się na przekazywaniu wiedzy stricte fryzjerskiej jak i tej, która niezbędna jest w dzisiejszym świecie. Pomaga na przykład w rozwijaniu swoich kanałów w social media, w określeniu i osiąganiu swoich celów czy w efektywnej sprzedaży kosmetyków profesjonalnych. Do tematów szkoleń, jeszcze powrócimy.

Beauty Edu Center współpracuje ze specjalistami danych branż, tak aby moc dostarczać swoim odbiorcom kursy profesjonalne, przepełnione fachową wiedzą. O specjalistach współpracujących z Beauty Edu center przeczytają Państwo, klikając w link: https://bit.ly/2KpFNjU.

Platforma oferuje szkolenia dostępne dla każdego, dla osoby już doświadczonej w branży, jak i tej, która dopiero stawia pierwsze kroki w biznesie fryzjerskim. Ceny szkoleń, wahają się od 19 do 69 złotych. Przejdźmy zatem do tematów szkoleń. Na platformie Beauty Edu Center znajdziemy między innymi kursy takie jak:

 • ABC Koloryzacji włosów
 • Trychologia
 • Angielski we fryzjerstwie
 • Zarządzanie sobą w czasie
 • Efektywne wyznaczanie celów
 • Social Media Manager- Instagram
 • Social Media Manager- Facebook
 • BHP
 • I wiele wiele innych

Link do katalogu kursów to: https://bit.ly/2RVXfA6

A może chcą Państwo na ‘własne oczy’ zobaczyć jak działają szkolenia online Beauty Edu Center? Żaden problem! Poniżej znajdują się linki do darmowych video, które krok po krok pokazują funkcjonalność kursów. Zapraszamy!

ABC Koloryzacji włosów: https://bit.ly/2Q71MBw

Angielski we fryzjerstwie: https://bit.ly/2KrAnVC

Co jeszcze posiada w zanadrzu platforma Beauty Edu Center?

 • artykuły branżowe,
 • mini słownik terminów fryzjerko-kosmetycznych pod wdzięcznym tytule ‘Wiedzobook’
 • dostęp do pigułek wiedzy.

Co więcej, wszystkie szkolenia zakończone są egzaminem końcowym, po którym wystawiany jest imienny certyfikat. Interesujące, prawda?  

Platforma Beauty Edu Center to miejsce rozwoju, które samo cały czas poszerza swoje horyzonty i nieustannie powiększa swoją ofertę szkoleń. Swoje zasoby kieruje nie tylko do Klientów Indywidualnych, ale również do firm, salonów, gabinetów, gdzie zapotrzebowanie na szkolenia jest zdecydowanie większe. Z zakupionych szkoleń, może korzystać nawet cały salon fryzjerski! Możliwości jest naprawdę wiele.

Platformą opiekuje się firma Beauty Edu Center, która chętnie rozmawia ze swoimi odbiorcami i czerpie od nich jak najwięcej inspiracji i motywacji do działania! Zachęcamy zatem do kontaktu z firmą i do odwiedzin na platformie, stronie www i w social media. Linki podajemy poniżej:

Platforma e-learningowa: https://beautyeducenter.eu

Strona www: www.beautyeducenter.pl

Facebook: https://www.facebook.com/beautyeducenter/

Instagram: https://www.instagram.com/beauty_edu_center/

ZNAJDŹ NAS: