Rabat -15% na kurs Akademii Eksperta Pięknych Włosów i "Poradnik fryzjera" w prezencie!

Tylko do końca czerwca z hasłem WIOSNA możesz zapisać się na specjalistyczny kurs Akademii Eksperta Pięknych Włosów z 15% rabatem i w prezencie otrzymać książkę Iwony Marhulets "Poradnik fryzjera, czyli obsługa doskonała"!

2019-01-16 10:26:27

Dzięki pełnym praktycznej wiedzy materiałom edukacyjnym nauczysz się, jak dbać o cienkie i przerzedzone włosy swoich klientek, poznasz najnowsze trendy w koloryzacji oraz tajniki najmodniejszych strzyżeń męskich! Szkolenie w całości odbywa się na specjalnie do tego celu stworzonej platformie e-learningowej, która umożliwia wygodną naukę w dowolnym miejscu i o dowolnej porze! 

Kurs powstał z myślą o fryzjerach pragnących zdobyć nowe umiejętności, a także doświadczonych stylistach fryzur, którzy chcą podniećś swoje kwalifikacje zawodowe!

Wejdź na: www.akademia-epw.pl , wpisz hasło: WIOSNA i zdobądź 15% rabatu na kurs oraz książkę w przencie!

 

Po ukończeniu kursu:

 • Poznasz nowoczesne techniki strzyżeń włosów, które z łatwością powtórzysz w swoim salonie.
   
 • Pozyskasz wiedzę na temat zabiegów zapobiegających wypadaniu włosów oraz produktów, które posiadają właściwości wzmacniające.
   
 • Poznasz metody skutecznego zagęszczania włosów bez względu na ich długość.
   
 • Nauczysz się ponadczasowych strzyżeń męskich, dzięki którym każdy Twój klient poczuje się wyjątkowo.
   
 • Poznasz najlepsze sposoby projektowania koloru względem długości włosów, ich struktury i formy.
   
 • Twórcze i oryginalne podejście trenerów będzie inspiracją w twojej pracy.
   
 • Uzyskasz prestiżowy Certyfikat Akademii Eksperta Pięknych Włosów!

Agnieszka Płusa


Stylistka z wieloletnim stażem. Doświadczenie zawodowe zdobywała na wielu płaszczyznach, m.in. podczas realizacji programów telewizyjnych TVN Style, TVP 2 oraz Polsat Cafe. W programie „Top Model” oraz w programach  Małgosi Rozenek „Warsztat urody” i „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” zajmowała się metamorfozami uczestniczek. Współpracuje z wieloma tytułami prasowymi i portalami internetowymi takimi jak: ViVa, Gala, Twój Styl, Glamour, Zwierciadło, polki.pl itp. Bierze udział w wielu projektach fryzjerskich, konsultuje także artykuły o włosach i modzie. Ambasador marki Nioxin, dyrektor artystyczny katalogu Art of Cool, kilkukrotny juror w konkursie Wella Trend Vision. Na liście osób z którymi współpracowała znajdują się takie nazwiska jak: Ania i Robert Lewandowscy, Martyna Wojciechowska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Joanna Brodzik, Natasza Urbańska, Alicja Bachleda-Curuś i wiele innych. Szkoleniami dla fryzjerów zajmuje się od 20 lat. Od zawsze związana z marką Wella. Pierwsze szkolenia zaczynała w Studio Wella, dziś szkoli również u siebie w niedawno otwartym Zakładzie Fryzjerskim oraz na szkoleniach wyjazdowych. Prowadzenie szkoleń to dla niej siła napędowa. Podczas szkoleń pokazuje fryzjerstwo w nowoczesnym wydaniu. Jej celem jest to, by kursanci nie tylko poznali nową technikę, ale przede wszystkim ją zrozumieli.

 

Dawid Krynicki


Fryzjer-stylista, ekspert strzyżeń, koloryzacji i stylizacji fryzur. Stały kontakt i współpraca z najlepszymi stylistami z całego świata pozwalają mu tworzyć i kreować fryzury na wysokim poziomie w codziennej pracy. Jest adeptem międzynarodowych akademii fryzjerskich m.in. Vidal Sassoon, Professionnel Soho academy NYC oraz wielokrotnym laureatem  i uczestnikiem ogólnopolskich konkursów fryzjerskich. Robi wszystko, aby fryzury były perfekcyjne. Jego priorytetem w pracy jest naturalność i pragmatyczność fryzury, również w stylizacji na co dzień. Posiada bogate doświadczenie w pracy na scenie,  przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody i  na planach filmowych. Dba o wizerunek polskich gwiazd. Współpracował m.in. z Joanną Krupą, Andrzejem Piasecznym, Grzegorzem Hyżym, Michałem Pirógiem, Jakubem Wesołowskim i Dawidem Kwiatkowskim.  Jako edukator/szkoleniowiec charakteryzuje się opanowaniem, precyzją, estetyką pracy. Jego motto brzmi: "Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć".

 

Tomasz Zimny


Od przeszło 20 lat rozwija swoją fryzjerską pasję, w tym szkoląc się w akademiach: Mahogany, Vidal Sassoon, Toni & Guy. W pracy fryzjera najważniejsze są dla niego pasja, edukacja i zdrowa rywalizacja. W 2001 roku został członkiem Narodowej Kadry Fryzjerskiej. Ułatwiło mu to rywalizację na poziomie międzynarodowym. Do swych największych sukcesów zalicza: złoty medal Mistrzostw Polski 2005, srebrny medal Mistrzostw Europy 2007 oraz srebrny medal drużynowy Mistrzostw Świata 2008. Tomasz Zimny wiele uwagi poświęca ciągłemu doskonaleniu techniki fryzjerskiej. Jego specjalizacją są strzyżenia damskie i męskie. W tej dziedzinie szkoli młodych adeptów sztuki fryzjerskiej. Specjalnie na potrzeby szkoleniowe otworzył swój drugi salon: Tomasz Zimny - Profesjonalne Usługi Fryzjerskie, gdzie zaprasza wszystkich kursantów: ul. Piotrowskiego 8, OLSZTYN.

 

MODUŁ 1

SPOSOBY NA CIENKIE I PRZERZEDZONE WŁOSY
Agnieszka Płusa

Lekcja 1: Nowoczesna pielęgnacja włosów cienkich, czyli dużo więcej niż dbanie o dobrą strukturę włosa

Lekcja 2: Strzyżenie włosów cienkich - czysta przyjemność i satysfakcja dla fryzjera

Lekcja 3: Czas na włosy cienkie! Stylizacje włosów cienkich, które zdominowały dzisiejszą modę
 

MODUŁ 2

NAJPIĘKNIEJSZE KOLORYZACJE 2019 ROKU 
Dawid Krynicki

Lekcja 1: Zabaw się kolorem! Poznaj koloryzację wielowymiarową 3D - miedziany blond (mix of two colors)

Lekcja 2: Najmodniejsza koloryzacja tego sezonu - głęboki brąz z refleksem (brown flame balayage)

Lekcja 3: Uwaga, metamorfoza! Nowoczesny efekt koloryzacji delikatnym i naturalnym blondem (soft line blur)
 

MODUŁ 3

PONADCZASOWE TRENDY W STRZYŻENIACH MĘSKICH

Lekcja 1: Niemożliwe staje się możliwe, czyli wszystko co musi wiedzieć fryzjer w roku 2019 o strzyżeniu włosów męskich

Lekcja 2: Zabaw się trymerem i wejdź na wyższy stopień kreatywności w strzyżeniu włosów męskich

Lekcja 3: Szalone inspiracje i nietuzinkowe stylizacje męskie

 

Jak przebiega nauka podczas kursu?

 • Systematyczna nauka

Co tydzień otrzymujesz dostęp do nowego materiału edukacyjnego, który możesz obejrzeć, ile razy będziesz potrzebował, by przyswoić sobie jak najlepiej zaprezentowane treści.

 • Możliwość wracania do poprzednich lekcji

Dzięki platformie e-learningowej przez cały czas trwania szkolenia możesz swobodnie wracać do wybranych zagadnień, czyli zawsze wtedy, kiedy naprawdę tego potrzebujesz. Żadne szkolenie stacjonarne nie da Ci takiej możliwości!

 • Najwyższa jakość materiałów

Materiały wideo i prezentacje przygotowane przez naszych edukatorów pokażą Ci metodą krok po kroku, w bardzo przystępny sposób wszystkie zagadnienia związane z pielęgnacją, stylizacją i strzyżeniem cienkich włosów; najnowsze techniki koloryzacji oraz tajniki strzyżeń męskich.

 • Innowacyjna formuła edukacyjna

Wszystkie materiały szkoleniowe są dostępne 24/7 na platformie internetowej. Uczestnik zdobywa nowe umiejętności z dowolnego miejsca, o dowolnym czasie i przyswaja wiedzę w indywidualnie dobranym tempie.

 • Dobra inwestycja

Kurs online to oszczędność czasu i pieniędzy bez konieczności ponoszenia wydatków na czasochłonne i męczące dojazdy.

 • Certyfikat ukończenia kursu

Każdy uczestnik szkolenia, który poprawie rozwiąże test zaliczeniowy, otrzyma certyfikat Akademii Eksperta Pięknych Włosów, potwierdzający udział w szkoleniu.

Wejdź na: www.akademia-epw.pl i dowiedz się więcej!

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: