FLAMBOYAGE szkolenie Warszawa 05.06.2019

Szkolenie FLAM|MASTER otwiera drogę do najbardziej uniwersalnej, pochodzącej z Paryża techniki koloryzacji, opartej na pracy z wolnej ręki. Pod nazwą flambayage kryją się wszystkie najmodniejsze wersje ombre, sombre, sunkiss, babylights, airtouch etc. Jest to również metoda wykonywania bezpiecznej dekoloryzacji włosów farbowanych z zachowaniem ciemniejszego odrostu. Usługa stała się ponadczasową, najbardziej pożądaną przez klientki koloryzacją oraz wyróżniającą spośród konkurencji, mocno opłacalną usługą.

2019-05-22 09:07:19

Technik

Marcel Kaluszkiewicz, obecnie edukator Tahe Polska, felietonista branży fryzjerskiej spragniony poruszania i badania tematów niebanalnych. Niedoszły absolwent studiów Architektury wnętrz i Fotografii, 12 lat temu rozpoczął pracę jako fryzjer. Po zakończeniu nauki zawodu w najlepszej szkole fryzjerskiej w warszawskiej Stolicy, rozpoczął krótką pracę jako nauczyciel zajęć praktycznych. Wysokie ambicje doprowadziły do tego, że edukacja nieoszlifowanych diamentów ustąpiła dużo trudniejszej pracy z doświadczonymi już fryzjerami. Rozpoczęła się trwająca bardzo długo współpraca z firmą Silog. Ma na swoim koncie testy aplikacyjne oraz wdrożenia na polski rynek zagranicznych produktów fryzjerskich. Na każdym szkoleniu możemy usłyszeć od niego, że przede wszystkim jest fryzjerem. Od samego początku kariery edukacyjnej wychodzi z założenia, że bez pracy z klientami nigdy nie zrozumiałby potrzeb z jakimi na szkolenia docierają koleżanki i koledzy z branży. Zawsze stara się zmniejszać dystans pomiędzy szkoleniowcem i uczestnikami. Współpracuje ściśle z najlepszymi w branży, co sezon tworząc propozycje kolekcji fryzjerskich. Jego największą pasją jest umiejętność łączenia fryzjerstwa z wiedzą z innych dziedzin, którymi się interesuje: chemii, fizyki, fotografii, architektury i psychologii. Nie boi się pracy w ekstremalnych warunkach. Posiada na przykład na swoim kocie strzyżenie wykonane na wysokości ponad 3000 m n.p.m., tylko po to by połączyć fryzjerstwo z ostatnią swoją pasją – freeridową jazdą na snowboardzie. Bardzo kontrowersyjny, pozytywnie szalony alchemik – tak mówią o nim najbliżsi współpracownicy.

cel

Celem jest zdobycie nowych umiejętności z zakresu przeprowadzenia wizerunku klientek. FLAM|MASTER pozwala na uzyskanie pięknych, naturalnych, przenikających się w technikach najmodniejsze wersje ombre, sombre, sunkiss, babylights, airtouch Ukończenie tego szkolenia z pewnością pomoże Wam w pracy z bezpieczną dekoloryzacją włosów farbowanych z zachowaniem ciemniejszego odrostu.

dla kogo?

Dla Fryzjerów, Stylistów, którzy posiadają podstawową wiedzę dotyczącą koloryzacji i i chcą się rozwijać w temacie tworzenia wyjątkowych kolorów.

po szkoleniu!

Zaoferujesz klientom nowe, modne i kreatywne koloryzacje Usługa stała się ponadczasową, najbardziej pożądaną przez klientki koloryzacją oraz wyróżniającą spośród konkurencji, mocno opłacalną usługą.

program

• Pierwsza cześć to WYKŁAD z blokiem teoretycznym i koloryzacją pokazową
• Druga część to WARSZTAT z pracą na modelkach lub główkach treningowych

czas trwania

Wykład: 3 godziny
Warsztat: 4 godziny

maksymalna ilość osób:

Wykład: ilość miejsc ograniczona do 10 osób
Warsztat: ilość miejsc ograniczona do 6 osób

cena szkolenia wykładu / warsztatów
150 zł / 599 zł

Wszystkie prace wykonywane będą na produktach Tahe dlatego szkolenie rozwijać będzie dodatkowo kreatywność osób pracujących już na marce.
Spotkanie poprowadzi praktykujący z techniką w Paryżu, edukator z wieloletnim doświadczeniem -Marcel Kaluszkiewicz
Dla uczestników części warsztatowej przewidziany jest posiłek.

Miejsce

Centrum Pięknych Włosów

ul. Wiertnicza 149
Warszawa, mazowieckie 02-952 Polska

Telefon:

(22) 651-72-56

Strona internetowa:

https://tahe.pl/

 

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: