Pakiet EDUKACYJNY Step by Step CUT

To program treningowy dedykowany wszystkim tym, którzy czują potrzebę doskonalenia swojej sztuki fryzjerskiej w zakresie strzyżeń. Nie tracąc czasu na dojazd na szkolenie. Każdy uczestnik – w dowolnym czasie ma możliwość wytrenowania wybranego przez siebie wariantu strzyżeń i fryzur pracując z materiałem krok po kroku. Przygotowany materiał to -„Zero Presji czasu – pełen komfort pracy- przejrzyście przedstawione etapy działania i gwarantowany efekt finalny”. Sam decydujesz od czego chciał(a)byś zacząć swoją przygodę doskonalenia warsztatu fryzjerskiego. Jaka długość włosa jest dla Ciebie inspiracją, tajemnicą czy wyzwaniem.

2020-04-23 10:17:11

Program zakłada 5 różnych wariantów:

1.CUT LONG – DŁUGIE nie znaczy nudne!

Oto 3 pomysły na piękną fryzurę dla Klientek z długimi włosami, dającą Ci możliwość zaproponowania pewnej ewolucji fryzury Klientki, umiejętność przekonania do utrzymania lub zmienienia fryzury u klientek silnie związanych z długością włosów.

2.CUT MID – ŚREDNIE – BOB w 3 odsłonach.

Dopasowany do indywidualnego stylu, osobowości oraz potrzeb klienta. Każda z nas jest inna i potrzebuje odczuć zmianę pomimo utrzymania formy bob’a. Vidal Sassoon dopracował warianty tej fryzury do perfekcji – warto skorzystać z tej wiedzy, aby zaimponować swoją pracą i kreatywnością!

3.CUT SHORT – KRÓTKIE fryzury cały czas są w modzie.

3 perfekcyjne, kobiece cięcia. Kobieca linia wymaga precyzji i finezji. Każdy niuans czy błąd jest widoczny gołym okiem. Fryzura w 3 różnych odsłonach nigdy nie będzie nudna.

4.CUT MIX – 3 fryzury – różne długości włosów.

1 x krótkie, 1 x średnie, 1 x długie.

To pakiet dedykowany fryzjerom, którzy w ramach tylko jednej główki chcą przetrenować 3 precyzyjne fryzury na różnych długościach włosów. Każda z fryzur krok po kroku uczy tajników precyzyjnego strzyżenia. Kadr po kadrze będziesz mógł wypracować detale fryzury. To też możliwość zaproponowania klientowi swojej fryzjerskiej wizji – ewolucji zmiany fryzury, a jednocześnie forma zbudowania lojalnej relacji długodystansowej z klientem.

5.MEGA CUT BOX – 3 x 3, maksimum możliwości.

To wachlarz 9 wariantów fryzur dostępnych w jednym pakiecie. To najbardziej złożony program edukacyjny dający bardzo szeroki zakres możliwości rozwoju umiejętności fryzjerskich w zakresie strzyżeń. To wejście do Świata Precyzyjnych Strzyżeń w oparciu o filozofię VIDAL SASSOON.

W ramach matrycy złożonej z 9 ikon sam wybierasz, nad którą fryzurą w ramach długich – średnich czy krótkich włosów chcesz popracować w wolnym czasie. Wybierając dany wariant jesteś w Świecie Step by Step CUT wykonania danej fryzury i doskonalisz jej proces strzyżenia w swoim indywidualnym tempie. Każdy krok jest przedstawiony i opisany, tak abyś nie miał/a żadnych wątpliwości jego wykonania.

Zadzwoń i zapytaj o szczegółowe informacje pod nr telefonu 690 799 788, 501 225 388

e-mail: recepcja@dhoh.pl, FB: Dobrawa House of Hair Education

ZNAJDŹ NAS: