Darmowe szkolenie LIVE: Bezpieczny powrót do pracy w salonie fryzjerskim i kosmetycznym

19.05.2020 r. o godzinie 19.00 na profilu facebookowym Kuriera Fryzjerskiego odbędzie się darmowe szkolenie LIVE pod tytułem "Bezpieczny powrót do pracy w salonie fryzjerskim i kosmetycznym". Podczas spotkania online prowadząca szkolenie - Anna Majer Łabuś rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące wymogów bezpieczeństwa dla branży beauty i doradzi, jak w nowych okolicznościach zadbać o komfort zarówno swój, jak i klientów.

2020-05-18 10:09:12

Podczas darmowego szkolenia live prowadzonego przez Trenerkę Biznesu Beauty - Annę Majer Łabuś dowiesz się, jak bezpiecznie i bezstresowo wrócić do pracy w salonie fryzjerskim / kosmetycznym. Poznasz praktyczne wskazówki i gotowe rozwiązania, których wdrożenie pozwoli Tobie skutecznie przygotować się na powrót.


Dowiesz się m.in.:

  • Jakie procedury Bezpieczeństwa Covid -19 obowiązują w biznesie beauty – jak je zrozumieć i prawidłowo wdrożyć.
  • Co zrobić, żeby budżet salonu pogodzić z procedurami bezpieczeństwa.
  • Jak komunikować się z klientem, żeby czuł się bezpieczny w naszym salonie/gabinecie, a jednocześnie sam nie stanowił dla nas zagrożenia.
  • Jak zmienia się rzeczywistość w biznesie beauty i jak się w niej odnaleźć.
  • Jak obecna sytuacja wpłynęła na klienta: jak zmieniły się jego oczekiwania i co zrobić, żeby tym oczekiwaniom sprostać.
  • Jak powinna kształtować się droga rozwoju salonu wobec nowej rzeczywistości pracy.
  • Jak podreperować budżet salonu w czasie Covid 19 (rentowność cennika, koszty salonu, rentowność pracownika).

Dzięki wsparciu współorganizatora szkolenia - firmy Sanitbiotech, poznasz bezpieczną metodę dezynfekcji całych pomieszczeń, którą można wykonać nawet w obecności klientów! Przekonasz się, że dezynfekowanie salonu nie musi być czasochłonne ani problematyczne.
 

Dołącz do wydarzenia, a otrzymasz darmową wiedzę, która zapewni Tobie spokojny powrót do pracy!

Zapraszamy: https://www.facebook.com/events/941563702981922/

ZNAJDŹ NAS: