Barber Expert: certyfikowany kurs online dla barberów - JUŻ RUSZYŁY ZAPISY!

Profesjonalnie przygotowany, certyfikowany kurs barberski online to propozycja szkoleniowa, jakiej jeszcze nie było! Kurs powstał z myślą o początkujących fryzjerach męskich, którzy chcą zdobyć fachową wiedzę od doświadczonego edukatora.

2020-09-23 10:07:31

Kurs obejmuje 3 poziomy zaawansowania, od najprostszego - podstawowego, po najbardziej wymagający technicznie:

Poziom I: Pierwsze kroki w barberingu, czyli pakiet praktycznej wiedzy dla początkujących fryzjerów męskich

Sprawdź szczegóły: https://www.uniqskills.com/pl/fryzjerstwo/barber-expert-certyfikowany-kurs-online-dla-poczatkujacych-fryzjerow-meskich

Poziom II: Oryginalne techniki strzyżeń męskich – sprawdzona wiedza dla średniozaawansowanych

Sprawdż szczegóły: https://www.uniqskills.com/pl/fryzjerstwo/barber-expert-certyfikowany-kurs-online-dla-sredniozaawansowanych-fryzjerow-meskich

Poziom III: Mistrz barberingu – techniki strzyżeń dla zaawansowanych fryzjerów męskich

Sprawdź szczegóły: https://www.uniqskills.com/pl/fryzjerstwo/barber-expert-certyfikowany-kurs-online-dla-zaawansowanych-fryzjerow-meskich

Możesz wybrać kurs w całości (trzy poziomy): https://www.uniqskills.com/pl/fryzjerstwo/barber-expert-certyfikowany-kurs-online lub zdecydować się na jeden, najbardziej dostosowany do Twojej obecnej wiedzy i umiejętności!

Wszystkie 3 poziomy to mnóstwo konkretnej, praktycznej wiedzy, jakiej nie zobaczysz w ofertach innych szkoleń! Nie znajdziesz tu kolejnego fade’a, pokazywanego po raz sety w ten sam sposób. Doświadczony edukator pokaże Tobie krok po kroku oryginalne, nieszablonowe strzyżenia, doskonale dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Praktyczne wskazówki zostaną uzupełnione teoretycznym wprowadzeniem.

 • Nauczysz się nowych, nieszablonowych technik strzyżeń męskich, które doskonale podkreślą atuty urody klienta i zatuszują niedoskonałości.
   
 • Otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności.
   
 • Poznasz autorską technikę strzyżenia, opracowaną przez Ernesta Piecha - Prezydenta Cat Dublin CMC i trzykrotnego mistrza Irlandii w strzyżeniu męskim.
   
 • Będziesz w stanie zaproponować swoim klientom fryzurę, która jest prosta w wykonaniu, a jednocześnie nie wymaga czasochłonnej stylizacji.
   
 • Perfekcyjnie dopasujesz rodzaj strzyżenia, stosowane narzędzia i produkty do potrzeb konkretnego klienta, opierając się na analizie różnych elementów jego wyglądu oraz stylu życia.

ZAWARTOŚĆ KURSU:

 • 3 poziomy zaawansowania (sam wybierasz poziom dostosowany do Twoich umiejętności)
 • 9 lekcji wideo
 • Certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności
 • Dodatkowe materiały edukacyjne
 • Test weryfikujący zdobyta wiedzę
 • Dostęp do platformy szkoleniowej 24/h
   

Prowadzący:

Ernest Piech

Dwukrotny Mistrz Europy we fryzjerstwie męskim

Fryzjer męski (barber) z 16-letnim doświadczeniem. Prezydent federacji CMC Irlandii. Laureat wielu europejskich konkursów. Zdobywca pierwszego miejsca na świecie w kategorii: „Najszybszy barber”. Stylista w programie telewizyjnym „Taniec z gwiazdami”, międzynarodowy sędzia fryzjerski, szkoleniowiec Marki Wahl oraz Luxina. Prezydent organizacji Polish Barbers Around the World. Szkoli w Polsce, Irlandii I we Włoszech. Właściciel sieci salonów Scarface Barbers.

ZNAJDŹ NAS: