Wymagające włosy? Rozwiązanie to ART&CUT!

Jak mawia Dobrawa Piękos-Szymańska, założycielka akademii fryzjerstwa Dobrawa House Of Hair Education, „Nie ma trudnych włosów, są tylko wymagające! Rolą dobrego fryzjera jest ułatwienie codziennego życia klientów, którzy nie radzą sobie ze swoimi włosami myśląc, że są trudne”.

2020-11-12 09:00:51

Kurs ART&CUT jest dedykowany fryzjerom, którzy chcą znaleźć skuteczne techniki ujarzmiania włosów wymagających. Kurs koncentruje uwagę na dwóch aspektach:

   1.Technika Vidal Sasson jako formułę niezawodnej pomocy dla wszystkich typów włosów wymagających.

   2.Nauka psychologicznego aspektu takiego jak: podejście do klienta, odpowiednia konsultacja oraz rozbudzenie świadomości co do typu włosa.

ART&CUT  to:

 • nauka jednej z najsławniejszych technik fryzjerskich na świecie – Vidal Sassoon, która pozwala odpowiedzieć na potrzeby klienta oraz ułatwi mu radzenie sobie ze swoją fryzurą w domowych warunkach,
   
 • strzyżenie aż 30 wariantów fryzur na główkach treningowych oraz modelkach, tak aby uczestnik mógł doświadczyć pełnej usługi fryzjerskiej jaka zapewniana jest w salonie,
   
 • intensywne warsztaty dzięki którym, w ciągu tylko 12 dni z aż 110 godzinami wypracowywana jest baza 9 złożonych fryzur, którą następnie od razu możemy przenieść do salonu, oferując naszym klientom wysokiej jakości usługę,
   
 • kameralne grupy (max 10 osób)
   
 • nauka szybkiego "SOS Fryzury" – czyli jak naprawić fryzurę, z którą przychodzi do nas klient,
   
 • rozbudowanie o kreatywne techniki, którymi możemy dodatkowo wzbogacić nasz warsztat


Dobrawa Piękos-Szymańska oferuje niebywałą wiedzę, pasję oraz doświadczenie, które zdobyła m.in. w Akademii Vidal Sassoon w Londynie, gdzie podejście do klienta i prestiż, którym tam została zarażona, wyróżniają ten kurs. „Talent jest w naszych głowach i dłoniach, ten kurs pomaga rozwinąć właśnie tą ukrytą w nas kreatywność. Strzyżenie jest nieodwracalne, dlatego takie ważne jest to żeby wiedzieć w jaki sposób obcinać.”

Uczestnicy szkolenia ART&CUT zdobywają niesamowity warsztat, pewność siebie w zawodzie, świetną organizację miejsca pracy oraz świadomość wykonywanego zawodu.

Po takim szkoleniu dla uczestnika, takie włosy już nigdy nie będą „trudne”.

Dobrawa House Of Hair Education pomaga również w zdobyciu dofinansowania na szkolenia - można dostać nawet do 100% dofinansowania.

ZNAJDŹ NAS: