Odpowiedzialność odszkodowawcza osób wykonujących usługi kosmetyczne i fryzjerskie - nowa książka na rynku dla branży beauty

Brak uregulowania usług kosmetycznych i fryzjerskich jako takich wprowadza niską świadomość społeczną co do granic odpowiedzialności podmiotu, który wykonuje dane usługi. Samo poszerzanie wiedzy marketingowej czy biznesowej nie jest wystarczające albowiem podstawą obrotu handlowego jest również zgodność prawna.

2020-12-17 10:09:25

Książka przedstawia zarys cywilnej odpowiedzialności odszkodowawczej i jest skierowana do kosmetologów, kosmetyczek, fryzjerek, fryzjerów, barberów oraz wszelkich osób, które zawodowo zajmują się świadczeniem tytułowych usług.

Czytelnik oprócz teorii prawa, znajdzie w niej również omówienie wyroków sądowych w sprawach o błędy kosmetyczne i fryzjerskie. Dzięki temu będzie miał szerszy pogląd na daną problematykę, a co za tym idzie, lepiej będzie w stanie zrozumieć pewne mechanizmy prawne, które zachodzą przy rozpatrywaniu odpowiedzialności przez sądy.

Niniejsza pozycja będzie doskonałym uzupełnieniem wiedzy biznesowej dla osób, które na co dzień zajmują się świadczeniem omawianych usług.

Książka dostępna na www.twoja-ksiegarnia.pl

Z kodem: KURIERFRYZJERSKI rabat - 20zł na zakup książki (obowiązuje tylko do końca grudnia).

Dodatkowo bezpłatna wysyłka listem poleconym!

O autorce:

Charlotta Lendzion, Prawnik, mediator gospodarczy, autorka licznych publikacji o tematyce prawa dla branży beauty. Wydawca tytułu Kosmetyka i Prawo.
Aktualnie w trakcie badań naukowych w ramach pracy doktorskiej z zakresu prawa zobowiązań i nowych technologii.

Patronat medialny nad książką objęli:

Dwumiesięcznik Kosmetologia Estetyczna, Kurier Fryzjerski, TrustedCosmetics.pl, Urodaizdrowie.pl, Barber Expert Magazine, Ambasada Kosmetyczna, Kosmetyka Prawo

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: