Look&Learn French Glossing na sezon Jesień/Zima 21

Zapraszamy na pokazy Look&Learn French Glossing na sezon Jesień/Zima ’21.

2021-10-15 13:39:57

Zapraszamy na pokazy Look&Learn French Glossing na sezon Jesień/Zima ’21.
Razem odkodujmy trend inspirowany światłem oraz połyskiem, który pięknie wydobywa nie tylko kolor ale i blask włosów.

Na scenie zobaczymy utalentowanych Artystów oraz Edukatorów marki L'Oréal Professionnel Paris.

Dołącz do 3 pokazów online:

  • 11.10 godz. 20:30 POKAZ 1
  • 18.10 godz. 20:30 POKAZ 2
  • 25.10 godz. 20:30 POKAZ 3

LINK do wszystkich pokazów:
https://pokazylorealpro.mk-events.pl/stream/transmisja-6

Oglądaj wygodnie na laptopie, komputerze, smartphonie lub TV.
To będą najlepsze Look&Learny!

Wypowiedzi artystów.

DENIS PICHUGIN

„W przeszłości występowałem już na takich pokazach. Dla mnie L'Oréal to jedna wielka rodzina. Bez względu na to w którym kraju pracuje i występuje na scenie, zawsze czuje się komfortowo. Bardzo cieszę się, że zostałem zaproszony do tego projektu, ponieważ kocham dzielić się swoją wiedza i doświadczeniem”

TOMASZ MADEJSKI

„Kiedy jesteś początkującym fryzjerem z pasją, myślisz sobie o Wielkim pokazie. Przynajmniej ja tak zawsze marzyłem. Oglądając siebie występującego w tym wielkim pokazie rozpiera duma, że mogłem pokazać swoją wizje stylizacji i koloru. Świetne show, którego mogę być częścią”

ADAM ŚWISZCZ

„Występ w pokazie Look&Learn był dla mnie niesamowitą przygodą, dzięki której mogłem dać wyraz swojej pasji w postaci wykonania upięcia. Cały zespół z którym miałem przyjemność współtworzyć to wydarzenie to profesjonaliści, wśród których praca to przyjemność. Natomiast inspiracją do upięcia była moja codzienna praca, moje klientki, które chcą się czuć kobieco i elegancko”

ARKADIUSZ BEREŚ

„Z racji że występowałem jako pierwszy pojawił się mały stres, jednak zaraz po wyjściu na scenę szybko skupiłem się na tym co mam zrobić a cała reszta poszła już sama. Bardzo ciekawe i fajne doświadczenie, świetna aranżacja sceny, gra światłem i ledami. Jeśli chodzi o cięcie i stylizacje to kierowałem się głównie tym co najczęściej spotykamy teraz w świecie social media. Luźne czesania z dłuższymi i wyraźnymi grzywkami, które w zależności od dnia i humoru, możemy przeczesać w różnym kierunku nadając tym samym oryginalnego Look-u.”

ZNAJDŹ NAS: