Wymagająca klasyka od Maniewskiego

Prosto, ale niebanalnie to przesłanie kolekcji fryzur, którą Akademia Maniewski przygotowała z myślą o współczesnych mężczyznach. Chodzi o osiągnięcie maksymalnego efektu w najkrótszym cz...

2017-12-06 08:45:43

Prosto, ale niebanalnie to przesłanie kolekcji fryzur, którą Akademia Maniewski przygotowała z myślą o współczesnych mężczyznach. Chodzi o osiągnięcie maksymalnego efektu w najkrótszym czasie. Jak sprawić, by stylizacja eleganckiej fryzury, ale też propozycja w stylu „messy hair” zajęła nie więcej niż 60 sekund?

Do łask wraca klasyka rodem z salonów amerykańskich barberów. Nie dajcie się zwieść, to bardzo wymagające stylizacje zarówno włosów, jak i zarostu. Nasza nowa kolekcja jest bardzo mocno oparta o klasykę i precyzję wykonania. W naszych pracach pokazaliśmy samych siebie i to, jak pracujemy codziennie – podkreślają Daniel Różana i Amadeusz Foryś z Akademii Maniewski.

Priorytetem jest kształt cięcia. Jeżeli sama bryła fryzury jest idealnie dopasowana do kształtu twarzy klienta, a długość włosów jest dla niego wygodna do stylizacji, propozycja będzie strzałem w dziesiątkę! Ważny aspekt, choć często zaniedbywany, to odpowiednia pielęgnacja. Wielu mężczyzn używa „czegokolwiek” do umycia głowy, przez co borykają się z problemami skórnymi. Warto przypominać, że szampon to produkt przeznaczony do skóry głowy i powinien odpowiadać jej potrzebom, z kolei odżywka zaspokaja potrzeby włosów. Zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych nie może być dziełem przypadku, a świadomym wyborem. Wisienka na torcie, czyli stylizacja musi być szybka i efektowna! Dobre cięcie i idealnie dobrane kosmetyki sprawią, że rezultaty będą imponujące, a włożony wysiłek niewielki.
Kolekcja została przygotowana we współpracy z marką FARMAGAN.

zdjęcia: Bastek Czernek
włosy: Amadeusz Foryś, Daniel Różana, AKADEMIA MANIEWSKI
make-up: Anna Warmuz
retusz: Marcin Mikus
model: Kamil Basta, Tomasz Batko, Igor Kwiatkowski

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: