Stylizacje ślubne, wieczorowe – najnowsze propozycje marki Kemon

Kobiecość, subtelność, styl boho free style i powrót do lat osiemdziesiątych – to nowe stylizacje ślubne i wieczorowe od marki Kemon Ekipa stylistów marki Kemon ma za sobą pracowity sierp...

2017-11-08 08:45:43


Kobiecość, subtelność, styl boho free style i powrót do lat osiemdziesiątych – to nowe stylizacje ślubne i wieczorowe od marki Kemon

Ekipa stylistów marki Kemon ma za sobą pracowity sierpień. Wszystko za sprawą nowej kolekcji fryzur prezentujących stylizacje ślubne i wieczorowe. Inspiracją do ich powstania były lata osiemdziesiąte i styl boho free style. Subtelne koronki, piękna biżuteria i kobiece stylizacje stanowią wspaniałe tło dla fryzur, w których prym wiodą objętość i kształt!

Styliści marki Kemon przedstawiają niezwykle kobiece looki. Upięcia ślubne mają mocno podkreślony kształt i zdecydowaną objętość. Pojawia się w nich także nuta delikatności, tak bardzo pożądana przez panny młode w tym wyjątkowym dla nich dniu.

W przypadku stylizacji wieczorowych, które zostały podzielone na dwie odsłony: rock&roll i XXL – widzimy inspirację stylem lat 80. jak i boho free style. Jest zarówno zadziornie, jak i romantycznie – luźne warkocze czy skręty w postaci loków lub karbownicy są idealną propozycją na szaloną noc. Do tego zwieńczenie w postaci mocnej objętości nawiązującej do ubiegłych dekad i oryginalna fryzura w stylu rock gotowa.

Autorami kolekcji jest czterech instruktorów marki: Andrzej Kawulok, Anna Piwnik, Kamila Ćwiklińska, Bartek Bożek. Za stylizację odpowiadała Waleria Tokarzewska-Karaszewicz. Make-up przygotowały: Sławka Zwierzchowska i Natalia Charłan, a autorem zdjęć jest Maciej Frydrysiak.

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: