Piękna i zadbana mama z BaByliss Paris

Każda kobieta zasługuje na to, aby czuć się piękna i wyjątkowa. Nawet wtedy, gdy przez ilość obowiązków brakuje czasu na codzienną stylizację włosów, warto znaleźć sposób na proste i szybkie stworzenie idealnego looku. Dzień Matki jest idealną okazją, aby sprawić sobie przyjemność zakupem praktycznego prezentu lub obdarować nim swoją mamę. Dzięki szczotce prostującej HSB100E od BaByliss Paris każda z was poczuje się kobieco i zjawiskowo.

2018-05-22 10:47:29

Niejedna mama co rano zadaje sobie pytanie: „Dlaczego ten czas tak szybko pędzi? Muszę już wychodzić, a nawet nie jestem jeszcze ubrana!”. Przy dzieciach doba zdaje się być coraz krótsza, a lista zadań do wykonania wydłuża się proporcjonalnie do znikających godzin. Gdy, będąc mamą zauważasz, że masz coraz mniej wolnych chwil tylko dla siebie, znajdź sposób, aby w kilka minut osiągnąć efekt idealnej stylizacji włosów, bez żmudnego i długiego układania fryzury przed lustrem. Odkryj praktyczną szczotkę prostującą HSB100E od BaByliss Paris, która jest idealnym rozwiązaniem dla każdej kobiety i wyjątkowym prezentem właśnie na Dzień Matki.

 

Prosta sprawa

Czesanie i prostowanie w jednym momencie to podwójna oszczędność czasu, a dzięki HSB100E od BaByliss Paris jest to również gwarancja idealnej fryzury.

Osiągnij naturalną i pełną uroku stylizację w dosłownie kilka chwil, mając pewność, że twoje włosy będą poddane tylko delikatnej pielęgnacji. Dzięki dwóm generatorom jonów szczotka prostująca BaByliss Paris eliminuje ładunki elektrostatyczne, co sprawia, że kosmyki są lśniące i nie puszą się. Wskaźnik temperatury LED pomoże ci zawsze utrzymać odpowiednią temperaturę urządzenia, a trzy poziomy ustawienia ciepła 160°C / 180°C / 200°C powodują, że nadaje się ono do każdego rodzaju włosów.

Podaruj sobie idealny i praktyczny prezent od BaByliss Paris lub zaskocz nim swoją mamę z okazji jej wyjątkowego święta!

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: