Ayala 48h - Czas to pieniądz

W zawodzie fryzjera nie jest przesadą, że każdą minutę można przeliczyć na pieniądze. Nawet najmniejszy przestój powoduje straty, które ciężko nadrobić. Czasami pilnie potrzebujesz mebli do swojego salonu i nie ma chwili do stracenia. Ale przecież to Twoje narzędzie pracy na lata! Muszą więc to być meble dobrej jakości, trwałe i komfortowe, z renomą i pewnością serwisu. Z myślą o takich właśnie sytuacjach AYALA stworzyła ofertę mebli dostępnych od ręki. Produkujemy je w Polsce i trzymamy w magazynie aż przyjdzie Twoje zamówienie. Dlatego tak szybko mogą się znaleźć w Twoim salonie!

2018-06-13 08:46:09

Kolekcja Thomas to obłe kształty, które nadadzą nowoczesności każdemu wnętrzu. Dobrze komponuje się ze stylem minimalistycznym.

Kolekcja Isadora charakteryzuje się minimalistycznym kształtem oraz dosyć ostrymi krawędziami, co nadaje jej poważnego tonu i eleganckiego wyglądu.

Kolekcja Pik to klasyka sama w sobie w połączeniu z przemyślaną funkcjonalnością.

Kolekcja Pako wyróżnia się łagodnymi kształtami, którym szlachetności i elegancji dodają chromowane podłokietniki.

Kolekcja LEA to komfort i ergonomia w połączeniu z nowoczesnym, przyjaznym designem. Bardzo szerokie siedzisko fotela to duży atut tej kolekcji.

Kolekcja Barber to największy wybór foteli, stanowisk i akcesoriów do męskich salonów fryzjerskich.

Wszystkie kolekcje dostępne są w zaledwie 48h od zamówienia. Jakość, komfort, ponad 25lat doświadczenia w produkcji i bardzo bogata oferta szybko dostępnych mebli do salonów fryzjerskich – sprawdź na www.ayala.com.pl 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: