Nowa kampania KEVIN.MURPHY FUTURE.LOVE

Obecnie moda skupia się wokół podkreślenia indywidualizmu, przez co trendów nie dyktują już sezony, a temperatura i nasza wolność wyboru. Utożsamiając się z tym demokratycznym i otwartym podejściem, marka KEVIN.MURPHY przedstawia nową kolekcję - FUTURE.LOVE.

2018-08-21 08:28:49

W kolekcji FUTURE.LOVE marka KEVIN.MURPHY eksploruje krainę personalizacji i indywidualizmu, podziwia naturalną teksturę i nowe długości włosów. Zgodnie z hasłem „moda przemija, styl pozostaje”, rezygnuje z pogoni za trendami na rzecz poszukiwania własnego stylu.

Jedynym wymogiem, jaki stawia włosom, jest blask i naturalna tekstura. To właśnie odważne tekstury i różne długości fryzur uosabiają otwartość i miłość dla samego siebie.

Kolekcja FUTURE.LOVE zachęca wszystkich, by pokochali to, jak wyglądają. Żyjemy w czasach, w których trendy już nie przychodzą, by przeminąć! Nasz świat to kraina przepełniona różnorodnością i akceptacją.

FUTURE.LOVE. Bądź, jaka jesteś. Bądź sobą!

 

Wyłącznym dystrybutorem marki KEVIN.MURPHY w Polsce jest firma A&M Premium Distribution.

Kontakt:

A&M Premium Distribution

ul.Sarmacka 18 lok.46

02-972 Warszawa

e-mail: biuro@premiumdistribution.pl

tel. 22 428 30 50

Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób możesz rozwijać się z marką KEVIN.MURPHY? Zapytaj swojego Doradcę Handlowego o pełną ofertę szkoleniową lub napisz do nas: edukacja@premiumdistribution.pl.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: