Ultra! Najnowsza kolekcja Sens.us!

Młodość, radość i sznyt nowoczesności. Tak właśnie dyrektor artystyczny Sens.us – Luigi Martini zdefiniował najnowszą kolekcję ULTRA! Kreatywna koncepcja opracowana przez międzynarodowy team została zaprezentowana 7 lipca br. w Walencji, w ramach Inspiration Days 2018!

2018-09-26 09:23:41

ULTRA to kolekcja bezkompromisowa, odważna, drapieżna, energetyczna i kolorowa. Inspiracją do jej wykreowania była potrzeba oddania hołdu muzyce elektronicznej, od Depeche Mode po Festiwal Ultra w Miami. Kolekcja to też hołd dla nurtu science-fiction i superbohaterów.

Wśród zaprezentowanych stylizacji fryzur mocno wyróżnia się „athleisure’, czyli połączenie dynamicznego, energetycznego stylu sportowego z casualem. „Athleisure” tak w modzie, jak i w pozostałych sferach stylu – sprawdza się na co dzień, jak i na rozmaite okazje. Kierunki, które przeciwstawiają się sobie – tak naprawdę definiują istotę trendu – uniwersalizują styl sportowy – kolorowy, designerski, wyróżniający się, a jednocześnie idealnie wpisany we współczesny lifestyle, celujący w totalny komfort i indywidualizm.

ULTRA to jednak coś więcej. Łamie wszelkie stereotypy, przekracza granice. Tak jak granice wyobraźni przekracza science-fiction i superbohaterowie w swojej walce o lepszy świat! Wychodzi poza schematy, pozwala podkreślić osobowość. Zarówno tę ekscentryczną, ekstrawagancką, jak i totalnie odmienną – emanującą spokojem. To kolekcja dla każdego, pełna energetycznych kolorów, wyrafinowanych cięć, ale też delikatnych, eterycznych stylizacji.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: