Amorosa – do zakochania jeden krok

Kochliwy, zakochany bez pamięci, tracący dla kogoś głowę – w języku włoskim wszystkie te stany łączy określenie „amorosa”. Czas, aby słowo to na stałe weszło do naszego słownika. - Doskonale pasuje do dnia, kiedy zmienia się nasze życie i składamy uroczystą przysięgę – wyjaśnia Maciej Maniewski.

2018-11-21 09:30:56

„Amorosa” w wydaniu marki Maniewski to kobieta spełniona, która wysyła prosty komunikat: jestem gotowa na MIŁOŚĆ.

Kolekcję Aleksandra Tytko podzieliła na dwie linie:

elegancką i klasyczną

romantyczną i delikatną

Największy nacisk położono na naturalność, lekkie i szykowne stylizacje. Elegancja i nieprzemijająca klasyka są w propozycjach marki Maniewski reprezentowane przez fale. Inspiracji dostarczyły lata 20. i 30. Elegancja to również odpowiednio pokręcone, ułożone włosy. W tym nurcie dobrze wyglądają fryzury rozpuszczone, duże kuce bądź upięcia wykonane na szczycie głowy. To idealne nawiązanie do współczesnej wersji księżniczki.

Jeśli już decydujemy się na podpięcia, niech będą delikatne, niewymuszone. Poszczególne stylizacje mogą zostać uzupełnione przez swobodnie przeplatane warkocze. Całość doskonale wzbogacą żywe kwiaty.

„Amorosa” została przygotowana jako drogowskaz dla wszystkich kobiet przygotowujących się do ceremonii zaślubin. Mamy nadzieję, że znajdziesz w niej inspiracje dla siebie.

Foto: Agnieszka Kolon

Włosy: Aleksandra Tytko

Włosy: Krzysztof Tylczyński

Włosy: Nicoletta Czopek

Make up: Aleksandra Czernecka

Make up: Natalia Wojaczek

Modelki: Magda Legierska, Dominika Bryś, Zuzia Juszczyk, Agata Bilińska, Gosia Pieniążek

Kwiaty: Alina Wodarska

Sukienki: Amy Love Bride

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: