PANDA: OVO – jak rzeźbione dzieło sztuki użytkowej

OVO to pierwsza na polskim rynku kolekcja mebli fryzjerskich, która powstała przy współpracy najlepszych projektantów i utytułowanej mistrzyni fryzjerstwa.

2018-12-19 09:31:22

OVO to kwintesencja wygody, funkcjonalności i futuryzmu. Niezawodna, praktyczna i stylowa. Ma nowoczesny design. Meble są niczym rzeźbione dzieła sztuki użytkowej.

Te futurystyczne kształty wraz z fantastycznie wkomponowanymi podświetleniami w myjni są znane wielu klientom. Meble wyjątkowe ze względu swój ponadczasowy charakter i wygodne za sprawą ergonomicznych kształtów. Świetnie poprowadzoną linię kolekcji dopełnia finezyjna recepcja oraz wysokiej jakości materiały wykorzystane do stworzenia tych małych dzieł sztuki użytkowej. Jeśli chcesz, aby wnętrze twojego salonu fryzjerskiego było stylowe, eleganckie i funkcjonalne, to ta kolekcja jest dla ciebie.

Fotel OVO tworzy spójną kompozycję z resztą mebli z tej kolekcji. Jego delikatny kształt otwiera się subtelnie, łagodnie obejmując użytkownika.  Lekkości nadaje delikatna linia oparcia fotela.

Prosta konstrukcja z wysokiej jakości połyskującej płyty meblowej idealnie podkreśla niebanalne kształty fotela i myjni. Konsoleta podświetlana nad lustrem rozjaśnia nie tylko oblicze spoglądającego, ale również cały salon.

Myjnia zachwyca starannym wykończeniem bez przepychu oraz podświetlanymi bokami, nadającymi jej lekkość. Wyposażona w mechanizm masujący ma nie tylko walory estetyczne i użytkowe, ale również relaksujące.

Wybierz wersję BASIC, RELAX lub LUX i personalizuj ją tak, jak chcesz.


Po szczegóły oferty firmy PANDA zapraszamy na stronę www.panda.trzebnica.pl, poprzez kontakt telefoniczny +48 (71) 387-46-55 lub mailowo bok@panda.trzebnica.pl

Więcej informacji O programie P4D - na stronie www.pro4design.eu lub kontaktując się przez e-mail: k.sobon@pro4design.eu lub telefonicznie  +48 500 111 520.

https://panda.trzebnica.pl/p/design/ovo/

ZNAJDŹ NAS: