PANDA: NOAH – powiew KOLOROWEJ awangardy w twoim salonie

Kolekcja NOAH to propozycja dla tych, którzy cenią klasykę i prostotę łączenia barw w awangardowym, nowoczesnym wydaniu.

2018-12-19 09:53:34

Do pięknie urządzonego salonu chętniej - i częściej - się wraca!          

Projekt kolekcji opiera się na delikatnych liniach krawędzi, łagodnie otaczających poszczególne elementy mebli. Meble z tej kolekcji cieszą się wyjątkowym uznaniem klientów ze względu na wygodę użytkowania, a także fryzjerów, podkreślających walory związane z praktyczną stroną utrzymania salonu w czystości ze względu na zastosowanie odpornych tworzyw polimerowych. Ta bestsellerowa linia mebli dostępna jest we wszystkich kolorach z bogatej palety barw NCS. Cała kolekcja ma wyjątkowo nowoczesny, lekki i ponadczasowy charakter.

Obudowa fotela wykonana z tworzywa polimerowego jest podstawą konstrukcji, która mimo bezpiecznej masywnej formy jest lekka. Bardzo oryginalna forma tego fotela sprawia, że jest on niezwykle często wybierany przez klientów.

Konsoleta zdecydowanie odbiegająca swoim wyglądem od klasycznych form. Minimalizm w górnej części i delikatny łuk u dołu w finezyjnym kształcie dostarczają nam niezbędną przestrzeń na wyposażenie.

Myjnia zawdzięcza swe delikatne linie brzegowe plastycznemu tworzywu, z którego została wykonana. Wybór koloru zależy tylko od nas i ograniczeń palety kolorów NCS.

 

Unikatowe wykończenie wysokiej jakości i wytrzymałe konstrukcje sprawiają, że to doskonałe rozwiązanie dla każdego salonu. Pamiętaj, że elementy kolekcji możesz personalizować!

Po szczegóły oferty firmy PANDA zapraszamy na stronę www.panda.trzebnica.pl, poprzez kontakt telefoniczny +48 (71) 387-46-55 lub mailowo bok@panda.trzebnica.pl

Więcej informacji O programie P4D - na stronie www.pro4design.eu lub kontaktując się przez e-mail: k.sobon@pro4design.eu lub telefonicznie  +48 500 111 520.

https://panda.trzebnica.pl/p/design/noah-colour/

ZNAJDŹ NAS: