Akademia Babicz - Cyber Geisha / Open Academy International Vinokurov & Friends

Akademia Babicz to zespół stylistów na czele z założycielami Małgorzatą Babicz i Pawłem Babiczem. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia w branży fryzjerskiej, pasji tworzenia Małgorzaty i świeżego spojrzenia oraz sportowej konsekwencji Pawła, marka Babicz ciągle ewoluuje wprowadzając innowacyjne techniki edukacji.

2019-04-03 10:00:57

Open Academy International Vinokurov & Friends 

Hair: Paweł Babicz/ Akademia Babicz 

Styling: Kamila Picz /Fashion Stylist 

Make-up: Kristin Belger

Photo:  Evgeny Ternovetsky

Collection : MMC  

Open Academy International Vinokurov & Friends 

Hair: Małgorzata Babicz/Akademia Babicz 

Styling: Kamila Picz /Fashion Stylist 

Make-up: Kristin Belger

Photo: Hannes Gade

Collection : MMC  

Każda kolekcja Akademii  to prawdziwa wizualna uczta publikowana nie tylko w  kraju, ale również za granicą. Zespół perfekcyjnie łączy użytkowe trendy, przy wykorzystaniu doskonałych, nowatorskich technik z artystycznym smaczkiem.

Akademia odnosi duże sukcesy na rynku międzynarodowym. Jest min: laureatem prestiżowej nagrody „The Best Continential Akademy Award” w  Paryżu, jedynym  polskim członkiem elitarnej grupy Alternativ Hair Show z siedzibą w Londynie. W ramach członkostwa w Alternativ Hair Show Akademia prezentowała trzykrotnie autorskie pokazy na deskach Royall Albert Hall. W 2014 roku Paweł Babicz został zwycięzcą konkursu konkursu Internationale Visionary Award  w Londynie. 

Główny cel zespołu  to rozwijanie wyobraźni i zmysłu tworzenia tak, aby każdy fryzjer wykorzystując  techniki  Akademii mógł kreować własne stylizacje fryzur. Według Małgorzaty Babicz: „ To grupa, nie jednostka jest siłą napędową Akademii, a wspólna pasja jaką jest fryzjerstwo tworzy markę Babicz”.

Akademia Babicz

www.babiczandbabicz.com

https://www.facebook.com/akademia.babicz/

tel.: 500 000 157, 509 402 204.

ZNAJDŹ NAS: