Instruktorzy Goldwell Polska prezentują: kolekcja „Kaleidoscope”

„Kaleidoscope” to autorska kolekcja strzyżeń i koloryzacji stworzona przez sześciu instruktorów Goldwell Polska: Beatę Bromboszcz, Michała Furmaniaka, Klaudię Gorczewską, Izabelę Gustowską, Klaudię Jędrzejko i Andrzeja Juszczaka.

2019-05-07 14:02:21

Hasłem wiodącym kolekcji jest połączenie nowych technologii koloryzacji @Pure Pigments z geometrycznym kształtem strzyżenia i stworzenie zupełnie nowego wizerunku swojej klientki.

Kolekcja ma inspirować fryzjerów w całej Polsce do opracowania kreatywnych strzyżeń, które podkreślone zostały innowacyjną w świecie fryzjerstwa koloryzacją. Inspiracją do stworzenia strzyżeń był międzynarodowy program Master Stylist, a do wykreowania koloryzacji przełomowy produkt stworzony na bazie pigmentów HD3 – Goldwell @Pure Pigments.

Strzyżenia w kolekcji mają jeden wspólny i charakterystyczny element: linię. Cięcia stworzone w „Kaleidoscope” są geometryczne, czyste i przejrzyste, a technika pracy oparta jest na trzech podstawowych kształtach – koła, trójkąta i kwadratu. Połączenie podstawowych kształtów z odpowiednią techniką pracy pozwoliło na wykreowanie sześciu czystych i przejrzystych strzyżeń. Podkreśleniem każdego było stworzenie długotrwałej i wielowymiarowej koloryzacji HD3. W technikach koloryzacji kolory nakładają się na siebie, tworząc wielowymiarowość optyczną pod wpływem światła i tym samym prezentując nowy wymiar koloryzacji Elumenated.

Fot. Diana Błażków

Film: Damian Śmigielski

Włosy: Instruktorzy Goldwell Polska

Make-up: Anna Stykała

Stylizacje: Felicja Flicińska

Modelki: Agencja Mainvoice

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: