LIGHTS & SHADOWS – najnowsza kolekcja Klientów FARMAGAN

Każda kolekcja Klientów FARMAGAN utrzymana jest w innym tonie. Ta różnorodność pozwala nam zaprezentować nieograniczone możliwości kreacji fryzur przy każdej długości włosów i każdej ich barwie. Naszym Klientom pozwalamy zrozumieć złożoność stylizacji i wybrać najlepsze rozwiązanie. Każda kolekcja jest starannie dopracowana, stanowi odzwierciedlenie aktualnych trendów oraz indywidualnego spojrzenia na fryzjerstwo…

2019-07-25 08:41:00

Kolekcja LIGHTS & SHADOWS pokazuje pięć różnych stylizacji: klasyczny minimalizm, nowoczesny look oraz naturalne stylizacje glamour na włosach półdługich i długich, w których podstawą była struktura włosa pokazana  na 3 różne sposoby.

Każdy Stylista rozpoczynający pracę z kolekcją LIGHTS & SHADOWS podjął jednocześnie wyzwanie: odnalezienie wyjścia z układanki form i nadanie fryzurom ich ostatecznej formy.

Praca z włosami  jest bardziej miękka, delikatna i niewymuszona. Cięcie nadaje fryzurze elastycznego charakteru, pozwalając modelować i układać ją na wiele sposobów.

LIGHTS & SHADOWS w stylizacjach glamour na włosach długich i półdługich jest  subtelnie wycieniowana, to proste lub skręcone w grube pasma. Ich lekkość sprawia, że włosy nabierają specyficznej struktury, która idealnie współgra z matowym wykończeniem całej stylizacji. Strzyżenia są precyzyjne, pasma długich włosów na konturach fryzury kokietują i dodają seksapilu oraz umożliwiają stworzenie bardzo nowoczesnych form. Każda z finalnych stylizacji nie dominuje nad charakterem kobiet, ale staje się elementem uzupełniającym ich wizerunek.

LIGHTS & SHADOWS w stylizacji na damskich włosach krótkich to perfekcja techniczna na usługach oryginalnej i bujnej wyobraźni autora. Łączymy tu dynamikę stylizacji z łagodną formą cięcia i farmaganowe podejście do piękna i szeroko rozumianego lifestyle`u.

„Short back and sides” – z krótkimi bokami i tyłem oraz dłuższą górą wprowadza elegancki, nonszalancki, zachwycający efekt stylizacji męskiej. Mężczyzna w takim wydaniu wie jak zostać zapamiętanym, wie jak zaznaczyć swoją pozycję. Kilkuwarstwowe strzyżenie z dłuższą górą, zaczesaną do tyłu otwiera nowe możliwości i wprowadza różnorodność form.

Najnowsza kolekcja LIGHTS & SHADOWS Klientów FARMAGAN koncentruje się na wydobyciu osobowości i podkreśleniu indywidualności bohaterów tej kolekcji. Wykorzystując cięcia i strukturę włosów stworzyliśmy stylizacje, które nie dominują nad charakterem, ale stają się elementem uzupełniającym wizerunek. Kolekcja Klientów FARMAGAN udowadnia, że każdy może skierować uwagę otoczenia na siebie – wszystko to dzięki doskonałemu cięciu i nieograniczonym możliwościom stylizacyjnym produktów FARMAGAN.

Włosy: Grażyna Ruszkowska, Anna Kołtuńska, Agnieszka Gajda-Juzak, Milena Kowalczyk, Marlena Tomczyk
Fotograf: Łukasz Dziewic
Video: Mateusz Zawieja
Makijaż: Władysław Klinczuk/ Beauty Boy, Joanna Maciejowska
Modele: Liliana Szczech, Paulina Specto Models, Marek Ignaszak, Natalia Klimza, Klaudia Kaźmierczak
Produkcja oraz koncepcja: Dominika Bryś

ZNAJDŹ NAS: