Trendy KEVIN.MURPHY 2019/2020 NORTH, odkryj piękno od świtu do zmierzchu

Moda na podkreślanie indywidualizmu wciąż trwa. Obecnie trendów nie dyktuje sezonowość, a nasza wolność wyboru. Już po raz kolejny utożsamiając się z otwartym podejściem do mody, marka KEVIN.MURPHY przedstawia nową kolekcję – NORTH, łączącą w pięknych stylizacjach naturalny look z nieskazitelnym efektem glamour.

2019-09-24 08:35:01

Najnowsza kampania marki została zainspirowana jednym z najpiękniejszych australijskich wybrzeży – Byron Bay. Wśród bujnej nadmorskiej roślinności, na egzotycznej plaży, kultowe fale ożywają wyjątkowym blaskiem. Zaś niekończące się lato oraz promienie słoneczne dodają włosom subtelnego oraz wielotonowego koloru. Niezależnie, czy jest to wschód słońca i właśnie kąpiemy się w jego promieniach, czy też zbliża się zachód i zmierzamy w stronę kurortu, nasze włosy zawsze mogą wyglądać wyjątkowo. 

W kolekcji NORTH chcieliśmy nadać włosom bardziej niejednoznaczny charakter. Z jednej strony zależało nam, aby uzyskać efekt glamour, ale jednocześnie pozostawić je naturalnymi i pełnymi tekstury – podkreśla Kevin Murphy, stylista sesyjny oraz twórca marki KEVIN.MURPHY

To już kolejna kolekcja, w której KEVIN.MURPHY stawia na ciągłe podkreślanie indywidualizmu, udowadniając, że to, co modne i piękne, nie ma określonego koloru ani wieku. Zgodnie z hasłem „moda przemija, styl pozostaje”, rezygnujemy z pogoni za trendami na rzecz poszukiwania własnego stylu. Jedyny wymóg, jaki stawiamy włosom, to klasyka oraz uniwersalny wygląd. Teraz naturalny look pełen tekstury zostaje połączony z nienagannie wykonanymi falami, dającymi efekt perfekcyjnego wykończenia. 

Kolekcja ma na celu zachęcić wszystkich, by pokochali to, jak wyglądają oraz inspirowali się pięknem natury. Żyjemy w czasach, w których trendy już nie przychodzą, by przeminąć!  Nasz świat to kraina przepełniona różnorodnością i naturalnym pięknem.

ZNAJDŹ NAS: