Bond with nature - kolekcja Kamila Rutki

Zdjęcia: Kamil Nadybał "Małe Szare Studio" Make-up: Monika Marciniszyn Kwiaty: Monika Kozłowska " Pracownia Florystyczna Grochowskich" Stylizacja: Kamil Rutka " Backstage studio Legnica"

2020-11-06 15:17:28

Od pięciu lat prowadzę salon fryzjerski w Legnicy. Moją pasją jest tworzenie niesamowitych metamorfoz, w których wykorzystuję najnowsze techniki koloryzacji i strzyżeń. Współpracuję też przy sesjach zdjęciowych. Jest to kolejna forma pracy, dająca możliwość wykorzystania dużych pokładów kreatywności, które nie zawsze możemy wykorzystać na co dzień w salonie.

Kolekcja "Bond with nature", którą stworzyłem, jest swoistym połączeniem witalności i artystycznego podejścia do sztuki fryzjerskiej. Zdjęcia ukazują harmonię pomiędzy kobietami i naturą. Nie jest to tylko sztuka fryzjerska, lecz uchwycenie piękna kobiecej urody i podkreślenie jej więzi z darami ziemi, jakimi są kwiaty. Pomysł na sesję zrodził się z potrzeby uchwycenia właśnie tej więzi. Barwy natury mogą pięknie podkreślić każdy typ urody i stanowić wyjątkową oprawę dla każdej sylwetki.

Na co dzień kolorowe kwiaty mogą nas inspirować do tworzenia wspaniałych koloryzacji i stylizacji. Tworząc kolekcję chciałem, by właśnie one stały się głównym motywem przewodnim sesji.

Kamil Rutka 

ZNAJDŹ NAS: