KERASILK REPOWER - OBUDŹ WŁOSY NA WIOSNĘ

Przedwiośnie to nie tylko tytuł powieści Stefana Żeromskiego czy deszczowe przejście pomiędzy zimą a wiosną. Ten okres intensywnych zmian zachodzących w przyrodzie to czas, w którym włosy szczególnie narażone są na wzmożone wypadanie i utratę objętości.

2018-04-05 15:24:07

W tym szczególnym okresie warto dostarczyć odpowiednich witamin i związków wspomagających poprawne funkcjonowanie organizmu. Takiej terapii powinna towarzyszyć odpowiednia pielęgnacja włosów od zewnątrz.

Bardzo dużym uznaniem wśród stylistów cieszą się kuracje salonowe od Goldwell Kerasilk. Marka ma specjalną serię zapewniającą kompleksowe wsparcie zarówno włosów wypadających, jak i tych z mniejszą objętością. Kuracje przy odpowiedniej pielęgnacji domowej dają długotrwałe efekty utrzymujące się aż do 10 myć.

Intensywna kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów Kerasilk Repower AntiHair-loss to ampułki, które dzięki specjalnej, pobudzającej recepturze opartej o działanie ProcapilTM2 i t-Flavonne wzmacniają zakotwiczenie włosa w mieszku włosowym.

Składniki kuracji wnikają w skórę głowy powodując, że włos lepiej osadza się w mieszku włosowym, jest stymulowany do wzrostu i odżywiany od nasady.

Utrzymywanie się efektów zapewnia stosowanie produktów do pielęgnacji z tej samej serii: szamponu oraz toniku zapobiegających wypadaniu włosów Kerasilk AntiHair-loss.

Dla włosów bez objętości Goldwell Kerasilk posiada w ofercie odżywczą serię Kerasilk Repower, posiadają w swym składzie keratynę, jedwab i elastynę, które utrzymują się długotrwale, nadając objętość aż do 10 myć.


Składniki kuracji tworzą swoiste rusztowanie unoszące włos, a specyficzne działanie i struktura polimerów powoduje, że efekt utrzymuje się dłużej.

Utrzymywanie się efektu objętości po zastosowaniu kuracji salonowej zapewnia odpowiednia pielęgnacja w domu: szampon, odżywka w piance, spray do suszenia włosów, krem oraz suchy szampon Kerasilk Repower podtrzymują efekt uzyskany w salonie, a także świetnie nadają się do codziennej pielęgnacji cienkich włosów.

Kuracje Goldwell Kerasilk Repower możesz wprowadzić w salonie korzystając z zaplecza szkoleniowego i marketingowego
jakie zapewnia dystrybutor marki w Polsce: JBS Kisielewski Turos Kisielewski sp. j., ul. Marynarki Polskiej 73, 80-557 Gdańsk

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: