Kosswell Cashmere Pro Tech - kaszmirowe wygładzanie włosów

Kaszmir to jeden z najbardziej cenionych włókien naturalnych na świecie. Pozyskiwany jest z najgłębszych, najlepszych i najbardziej delikatnych części wełny kóz kaszmirskich, dzięki czemu jest miękki, jedwabisty i przyjemny w dotyku. Warto również podkreślić, że kaszmir to zaliczany jest do jednego z najrzadszych włókien na świecie, stąd jego wyjątkowość. Ten jedyny w swoim rodzaju składnik jest źródłem bardzo wysokiej jakości kosmetyków z serii Kosswell Cashmere Pro Tech. Rewolucyjna technologia łącząca włókno kaszmiru z niezbędnymi aminokwasami i kompleksem argininy zapewnia włosom długotrwałą gładkość, regenerując ich strukturę od wewnątrz, daje miękkość, jedwabistość i intensywny połysk na co dzień.

2018-05-16 08:31:38

Zestaw Kosswell Cashmere Pro zawiera:

1. Deep Cleansing Shampoo - Szampon  głęboko oczyszczający włosy i skórę głowy, który usuwa pozostałości i resztki produktów do stylizacji z włosów, takich jak oleje, żele czy lakiery.

2. Perfecte Liss Treatment - Kurację intensywnie wygładzającą, która redukuje loki i zapobiega puszeniu się włosów ponieważ działa od wewnątrz włosa. Wysoko rozwinięta Technologia Aminocare Keratreat Evolution sprzyja przenikaniu białka, aminokwasów i protein kaszmiru do włókna włosa.

3. Regenerist Sealer - Maskę zakwaszającą, która zamyka łuski włosa i zapewnia doskonałą ochronę. Maska wzbogacona została o niezbędne aminokwasy i argininę, które gwarantuję włosom intensywnie jedwabistą miękkość. Chroni je również przed ciepłem oraz przed uszkodzeniami.

 

APLIKACJA KROK PO KROKU

1. Umyj włosy szamponem oczyszczającym Deap Cleansing Shampoo [1].

2. Delikatnie przesusz włosy ręcznikiem, usuwając ok. 20% wilgoci z włosów.

3. Zawsze należy używaj rękawiczek, gdy masz kontakt z produktami.

4. Wstrząśnij Perfect Liss Treatment [2], a następnie nałóż odpowiednią ilość  na włosy.

5. Podziel włosów na sekcje. Zaleca się wydzielenie sekcji co 2-3 cm.

6. Nałóż produkt za pomocą szerokiego pędzla, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, ok. 0,5cm od skóry, zaczynając od karu w kierunku czoła. W przypadku kontaktu oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody.

7. Pozostaw produktu do oddziaływania na włosy na 20 minut. Po tym czasie bez przemywania przystąp do suszenia włosów suszarką naciągając przy tym włosy na szczotce.

8. Podziel włosy na cztery sekcje. Zaczynając od karku wybieraj pasma 4-5 cm i prostuj włosy z użyciem prostownicy stosując temperaturę:

- włosy naturalne lub farbowane, ale odporne 220°C

- włosy farbowane i pasemka 180 °C

- włosy słabe, wrażliwe, rozjaśniane 150 °C 

W przypadku włosów wrażliwych, rozjaśnianych i bardzo słabych zaleca się do przeprowadzenia testu wrażliwości  włosów. Nie należy stosować produktu na włosach po trwałej ondulacji lub po trwałym prostowaniu. Każde pasemko należy wyprostować 5-6 razy przy użyciu prostownicy.

9. Po zakończeniu prostowania odczekaj 15 minut i przystąp do mycia włosów używając szamponu głęboko oczyszczającego Deep Cleansing Shampoo [1] z kroku 1.

10. Na przesuszone ręcznikiem włosy nałóż maskę do włosów Regenerist Sealer [3], pozostaw na 15 minut, a następnie spłucz duża ilością wody. Wysusz przy pomocy suszarki naciągając włosy na szczotkę.

Odwiedź naszego Facebooka @KosswellPolska

ZNAJDŹ NAS: