kuracja oczyszczająca dottore sensitore aqua sensitive+ sensitore gel+ puratore home

OCZYSZCZANIE TO NIE TYLKO PIERWSZY ETAP RYTUAŁU PIELĘGNACYJNEGO, LECZ JEGO PODSTAWA. Zanieczyszczenia powietrza i zalegające na skórze sebum oraz pozostałości makijażu są doskonałą pożywką dla bakterii i źródłem wolnych rodników. Niedbały i niestaranny demakijaż przyspiesza starzenie się skóry i jest jedną z przyczyn powstawania niedosko-nałości. Dokładnie oczyszczona skóra łatwiej przyswaja składniki aktywne zawarte w preparatach pielęgnacyjnych.

2018-06-13 08:30:59

Trzy niezbędne składniki Twojego programu pielęgnacji to:
sensitore aqua sensitive- płyn micelarny dla skóry wrażliwej
100% składników pochodzenia naturalnego
Odpowiednio dobrane aktywne zawarte w płynie micelarnym umożliwiają dogłębne oczysz-czanie skóry twarzy z makijażu i zanieczyszczeń atmosferycznych. Idealny do demakijażu oczu oraz dla osób noszących soczewki kontaktowe. Skutecznie usuwa nawet wodoodporny. Bezzapachowy.
sensitore gel- oczyszczający żel do mycia twarzy
99% składników pochodzenia naturalnego, łagodne substancje myjące
To skoncentrowana dawka życiowej energii pochodząca z owoców acai i żen-szenia. Obecne w nich przeciwutleniacze pochłaniają powstałe na skórze wolne rodniki, odpowiedzialne za uszkadzanie komórek skóry. Stosowanie żelu zwiększa skuteczność kuracji.

puratore home– peeling enzymatyczny z papainą
99.5 % składników pochodzenia naturalnego
Dogłębnie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń, usuwa martwy naskórek. Intensywnie odżywia i nawilża skórę sprawiając, że jest miękka, gładka i jedwabista. Odpowiedni dobór składników aktywnych umożliwia efektywne działanie nawet w przypadku skór bardzo wrażliwych. Papina skutecznie rozpuszcza warstwę rogową naskórka pozostawiając skórę oczyszczoną i odświeżoną.
poj. 100ml / cena: 129zł

Czy wiesz że…
Skóra człowieka to organ, który pełni wiele funkcji. Jedną z nich jest między innymi usuwanie zbędnych i szkodliwych produktów przemiany materii i toksyn z organizmu. Właśnie dlatego codzienny demakijaż i prawidłowe oczyszczanie skóry jest bardzo ważne. Chroni przed rozwojem różnego rodzaju infekcji i chorób dermatologicznych. Wpływa także na nasz codzienny komfort i ogólne samopoczucie. Warto pamiętać także o złuszczaniu martwego naskórka i stosowaniu peelingów. Oprócz oczyszczenia skóry, peeling poprawi jej mikrokrążenie, a co za tym idzie wpłynie na ogólny jej kolo-ryt. Nie należy jednak wykonywać peelingów zbyt często, aby nie podrażnić skóry.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: