Z ratunkiem na jesienną aurę przychodzi marka BaByliss Paris

Nadchodzi jesień, a wraz z nią zmieniają się nastroje i powraca moda na swetry oraz grube szale. Również dla włosów jest to trudny czas. Wahania temperatury, wiatr czy wilgoć - wszystko to sprawia, że włosy się niszczą i puszą, dlatego wolimy je ukryć pod ciepłą czapką. Marka BaByliss Paris znalazła jednak trzy niezawodne rozwiązania, które dzięki funkcji jonizacji z pewnością poradzą sobie z jesienną pogodą.

2018-09-03 15:00:58

Suszarka to podstawa
Puszenie się włosów to częsty problem, który pojawia się właśnie w sezonie jesiennym. Wilgotne powietrze sprawia, że woda dostaje się pod zewnętrzną warstwę komórek otaczających włókna naszych kosmyków. W takim przypadku warto zwrócić uwagę na suszarkę, której używamy do porannego suszenia włosów. Dobrym rozwiązaniem będzie tutaj nowa suszarka 6617ADE z silnikiem AC i funkcją jonizacji od BaByliss Paris. Dwa ustawienia temperatury i prędkości zapewnią wygodę oraz bezpieczeństwo – w zależności od potrzeb i rodzaju włosów. Jonizacja sprawi, że włosy staną się gładkie, bardziej miękkie i błyszczące, a dodatkowo ochroni je przed przegrzaniem i przesuszeniem. Suszarka posiada w zestawie dwie wymienne końcówki 6x75 mm i 6x90mm, które dają możliwość wyboru podczas stylizacji. Dodatkowo profesjonalny dyfuzor idealnie sprawdzi się do delikatnego suszenia loków, zapewniając im pełną ochronę i dodając objętości.

Prostuj bezpiecznie
Dla pań lubiących proste włosy odpowiednim rozwiązaniem będzie zakup prostownicy, która będzie chroniła kosmyki w trakcie zabiegu. Tak właśnie działa prostownica ST460E z nowej linii SENSITIVES od BaByliss Paris. Produkt jest zapowiedzią nowych linii produktowych marki, które wkrótce pojawią się na rynku. Prostownica została wyposażona w płytki ceramiczne odpowiedzialne za natychmiastowe rozgrzanie i równomierne rozprowadzanie temperatury w  urządzeniu. To właśnie dzięki nim efekt prostowania utrzymuje się znacznie dłużej. 6 ustawień temperatury sprawia, że prostownica idealnie dostosowuje się do potrzeb i rodzaju włosów. Dodatkowo funkcja jonizacji  pomaga w uzyskaniu efektu gładkich, bardziej miękkich i błyszczących włosów, którymi możesz cieszyć się również jesienią.

Modeluj i baw się stylizacją również jesienią
Na jesienną słotę sprawdzi się również loko-suszarka, która pomoże Ci wymodelować włosy i nada im objętości. Model AS200E od BaByliss Paris to obrotowe urządzenie z funkcją jonizacji. Dwa kierunku obrotu sprawiają, że włosy mogą zostać wywinięte do środka lub na zewnątrz. Ceramiczna szczotka obrotowa z naturalnym i aluminiowym włosiem wysuszy kosmyki oraz nada im objętości, a nasadka prostująca Beliss je wygładzi i wymodeluje. Również w tym urządzeniu funkcja jonizacji sprawi, że włosy staną się gładsze, bardziej miękkie i błyszczące, a ładunku elektrostatyczne zostaną zneutralizowane. 

Zaufaj marce BaByliss Paris i ciesz się pięknymi włosami również jesienią

Więcej na: https://babyliss-totallook.pl/

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: