Trendy Wella Professionals na jesień-zimę 2018

Fryzjerzy w dzisiejszych czasach mogą wyrażać siebie bez ograniczeń. Niczym artyści, którzy mają do dyspozycji bogatą paletę kolorystyczną, wyrażają siebie kreując nowe kolory i kształty. Efekty ich pracy opowiadają historie. Eksperci Wella Professionals, zainspirowani procesami twórczymi z użyciem pędzla, stworzyli żywe odcienie, które umożliwiają wykreowanie pięknego, harmonijnego looku.

2018-12-06 15:49:07

PURE CHROMA NONTOURING to rewolucyjna technika koloryzacji, która umożliwia tworzenie zaskakujących efektów kolorystycznych, od subtelnych niuansów po zdecydowany kolor. Kolor, pozornie monochromatyczny, przy bliższym poznaniu odsłania się jako wielotonowy.

W jesienno-zimowej palecie kolorów królują: wyrazista czerwień, głęboki błękit i przebłyski czerni. Te trzy wiodące odcienie pojawiają się w różnych stopniach nasycenia, od intensywnej wiśni po rodzynkową czerń, od czarnej czerwieni po delikatny topaz, od zdecydowanego błękitu po lawendową szarość czy chłodne srebro. Rezultatem są czyste kolory, ale w ich delikatniejszych, jakby rozmytych wersjach.

SZUKAJ NAJLEPSZYCH SALONÓW WELLA PROFESSIONALS Z LOGO COLOR MASTER!

http://salony.domwella.pl/#/

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: