RefectiCil Brow Styling Strip - Prosty sposób na idealne brwi!

Każda z nas doskonale wie jak ważna jest prawidłowa depilacja brwi, która przede wszystkim powinna być dopasowana do kształtu twarzy. Subtelnie wyregulowany łuk brwiowy z pewnością podkreśli urodę nadając oczom piękną oprawę i głębszy wyraz.

2019-03-06 14:58:56

Na samym początku powinniśmy przyjrzeć się dokładnie swojej twarzy i zastanowić nad jej kształtem. Musimy pamiętać, że bez względu na to czy nasza twarz jest owalna, okrągła, podłużna, trójkątna, kwadratowa czy sercowata najmodniejsze w tym sezonie są naturalne brwi o pełnym kształcie. Zbyt mocno wydepilowany łuk brwiowy, który przypomina cienką kreskę nie przyciąga uwagi i jest już po prostu niemodny. Z drugiej strony w ogóle nieregulowane, krzaczaste brwi sprawiają, że nie wyglądamy kobieco. Każda z nas wie, że samodzielna prawidłowa regulacja jest bardzo trudna i czasochłonna dlatego najczęściej korzystamy z pomocy profesjonalisty.

W takich sytuacjach z pomocą przychodzą elastyczne paski RefectoCil Brow Styling, które są idealnym rozwiązaniem, pozwalającym w szybki sposób uzyskać wymarzony efekt.  Paski do depilacji RefectoCil Brow Styling  są ukształtowane w taki sposób, aby dostosować się do każdej brwi, a co najważniejsze najwyżej położony punkt jest zawsze idealnie usytuowany, dzięki czemu bez względu na kształt twarzy uzyskamy rewelacyjny efekt wyraźnie szerzej otwartego i lekko uniesionego do góry oka. Warto również wspomnieć, że jeśli widoczne są luki między paskiem a brwią, oznacza to, że w danym miejscu powinnyśmy pozwolić rosnąć włoskom. Powstałe luki na skórze można zabarwić henną, dzięki czemu uzyskamy naturalny i pełny wygląd brwi. Z paskami RefectoCil osiągniemy idealny efekt pięknie wyprofilowanych i podkreślonych kolorem brwi w zaledwie kilku prostych krokach.  WOW Brow sprawią, że każde spojrzenie stanie się wyjątkowe.
 

1. Oczyść brwi płynem do demakijażu RefectoCil i oddziel powoli paski – teraz masz jeden pasek do prawego i jeden do lewego oka.

2. Zwróć uwagę na punkty na paskach – pomogą one Tobie w usytuowaniu pasków. Stronę z jednym punktem umieść na początku brwi, stronę z dwoma punktami na końcu brwi. Jeśli zauważysz, że pasek został źle przyklejony (niesymetrycznie, krzywo, za wysoko lub nisko) bez obawy odklej go w kierunku wzrostu włosa, a potem przyklej raz jeszcze.

3. Wygładź i delikatnie przyduś pasek – tak by wosk przywarł do włosów.

4. Wskazówka – jeśli widoczne są luki między paskiem a brwią, oznacza to, że klient powinien w tym miejscu pozwolić rosnąć włoskom. Można również w tym miejscu lekko zabarwić skórę farbą RefectoCil. Paski doskonale sprawdzają się także jako szablony! Dlatego jednocześnie polecamy koloryzację brwi. Jeśli jednak robisz zabiegi osobno – należy najpierw farbować, a potem depilować, aby uniknąć podrażnienia skóry.

5. Po upływie czasu działania zmyj farbę wilgotnym wacikiem.

6. Delikatnie napnij skórę na zewnętrznym kąciku brwi i dynamicznie pociągnij w kierunku przeciwnym do wzrostu włosków.

7. Dzięki dodatkowym paskom usuniesz włoski pomiędzy i nad brwiami. (patrz foto 7 i 8)

Efektem są idealnie wyprofilowane i podkreślone kolorem brwi osiągnięte jedynie w kilku, szybkich i prostych krokach.

 

Więcej informacji znajdziesz na: www.refectocil.pl

Jesteśmy także na Facebooku: @RefectocilPolska

 

Oficjalny partner marki RefectoCil w Polsce:

Progress Września | t: 61 437 49 80 | www.progress.wrzesnia.pl

 

ZNAJDŹ NAS: