FENOMENALNE PIGMENTY BEZPOŚREDNIE DLA WYJĄTKOWYCH KOLORYSTÓW

BĄDŹ CZĘŚCIĄ REWOLUCJI KOLORYSTYCZNEJ Z INNOWACYJNĄ LINIĄ VIVID MUK DIRECT DYE

2019-04-15 12:04:24

PÓŁTRWAŁA KOLORYZACJA VIVID MUK DIRECT DYE

Nieograniczona paleta zadziwiających kolorów, które można ze sobą łączyć, oferuje nieskończone możliwości. Linia Vivid Muk Direct Dye gwarantuje intensywne, świetliste i wyraziste kolory przy zachowaniu doskonałej kondycji włosów i ich jednoczesnym nawilżaniu, dzięki czemu są one silne, pełne blasku i miękkości.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA
MIKROPIGMENTÓW


Firma Muk po raz pierwszy wprowadziła do farb tej kategorii mikropigmentację, co umożliwia pełne i równomierne nasycenie włosa kolorem przy redukcji jego porowatości. Nigdy więcej plamistych i nierównych efektów widocznych po użyciu pigmentów
bezpośrednich. Składniki aktywne CTC (Cationic Triplex Compound) odbudowują i zabezpieczają włosy podczas
koloryzacji:
• Wydłużają trwałość.
• Zapobiegają wczesnemu wypłukiwaniu się.
• Wygładzają i domykają łuskę.
• Rekonstruują włos w trakcie koloryzacji.
• Działają jako stabilizator porowatości
Panthenol:

  • Zwiększa wytrzymałość, połysk i gładkość.
  •  Wygładza łuskę włosa dla równomiernego efektu.
  • Eliminuje puszenie i elektryzowanie się włosów

Technologia mikropigmentów:

  • „Blokuje” pigmenty, zapewniając wielowymiarowość koloru i jego trwałość.
  • Minimalizuje ryzyko „spływania” farby podczas jej aplikacjii zmywania.

 

 

INTENSYWNOŚĆ ŚWIETLISTOŚĆ WYRAZISTOŚĆ

Żywe barwniki Muk Direct oferują nieskończoną i nieograniczoną paletę barw dla osób, które ośmielają się być inne, eksperymentować ze swoim wyglądem i kolorem swoich włosów.
13 farb z linii Vivid Muk Direct Dye + Pastelowy Clear są idealnym narzędziem do tworzenia niezliczonych odcieni i kreowania nowych trendów.WOLNE OD AMONIAKU, PARABENÓW, MEA, PPD, W 100% WEGAŃSKIE I NIETESTOWANE NA ZWIERZĘTACH.

O marce MUK

MUK jest fascynującą, topową australijską marką profesjonalnych produktów do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Rodzinna, trzyosobowa firma założona w Melbourne (w Australii) w 2006 roku miała na celu przeciwstawienie się trendom narzucanym przez największych producentów kosmetyków do włosów, w szczególności przez koncerny. Konceptem właścicieli marki MUK było nie tylko stworzenie linii produktów, które przewyższałyby swoją jakością i wydajnością dotychczasowe, ale także działały na wyobraźnię i przykuwały uwagę odbiorców odważnym żargonem, wyrazistą, ale zarazem elegancką szatą graficzną oraz pozytywną energią, która wręcz emanuje z ich opakowań.

Pod koniec 2006 roku marka MUK w spektakularnym stylu zaistniała na australijskim rynku fryzjerskim dzięki tylko jednemu produktowi – glince do stylizacji włosów Hard muk. Styling Mud. Prawie jedenaście lat później jest liderem na rynku profesjonalnych produktów do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów w Australii oraz ekspansywną firmą międzynarodową, głównie dzięki ogromnej sympatii konsumentów, którzy otrzymują kosmetyki zapewniające modny, wyrazisty, uniwersalny styl,
a także zdrowy wygląd i piękny zapach swoich wymarzonych fryzur.

Marka MUK to przede wszystkim najlepszy z możliwych wyborów, gdy chodzi o szybki i niezwykle łatwy do uzyskania efekt, którego oczekujesz. Jej właściciele postępują w myśl zasady, że jeśli nie
możemy wykonać czegoś lepiej, nie rozszerzamy sztucznie asortymentu. Firma australijskiego lidera posiada status „cruelty free". Żaden z jej produktów oraz żaden z ich składników nigdy nie był i nie jest testowany na zwierzętach. Produkty do koloryzacji włosów marki MUK (muk. Hybrid Cream Hair Color) są z kolei w 100% wegańskie. MUK to nie tylko kosmetyki. To także radość, styl życia i pozytywne, odważne nastawienie. Co ważne, to również niezależna marka będąca w 100% w posiadaniu prywatnego kapitału australijskiego.

Śledź nas na Instagram'ie i Facebook'u , by mieć aktualne informacje o marce MUK .
Więcej informacji: www.mukhair.pl

ZNAJDŹ NAS: