Beach Blonde Artistique - delikatny, bezinwazyjny rozjaśniacz!

Rozjaśniacz Beach Blonde, który w zależności od struktury włosa oraz czasu jego ekspozycji na działanie preparatu, rozjaśnia je do 3 tonów w zwyż. Obecna delikatna formuła jest mniej agresywna dzięki czemu nie uszkadza struktury włosa.

2019-05-15 08:26:25

Rozjaśniacz Beach Blonde Color Lightening Powder jest używany w połączeniu z Beach Blonde Crem i Beach Blonde Color Developer (normal lub strong) na włosy naturalne lub farbowanie.

Normal rozjaśnia 3-4 tony*

Strong rozjaśnia powyżej 4 tonów* *w zależności od struktury włosów i czasu ekspozycji

Przygotowanie: Dokładnie wymieszać 1 miarkę (25 g Beach Blonde Color Lightening Powder + 3/4 miarki (ok.20 g) Beach Blonde Crem + 45 ml Beach Blonde Color Developer (normal lub strong).

Sposób użycia: Przygotowaną masę nanieść na nieumyte włosy. Stosować rękawiczki i odzież ochronną, unikać kontaktu ze skórą. Czas działania 10 - 45 min. - zależy od oczekiwanego rozjaśnienia oraz od struktury włosów, można go skrócić stosując ciepło.

Porady Beach Blonde nie wysycha i dla efektu silniejszego rozjaśnienia można go wydłużyć czas powyżej 45 min., w zależności od struktury i jakości włosów.

Więcej informacji znajdziesz na www.artustique.pl lub Facebooku: @ArtistiquePolska

ZNAJDŹ NAS: