RefectoCil - producent najwyższej jakości narzędzi i przyborów do wykonywania zabiegów kosmetycznych w zakresie koloryzacji oraz stylizacji rzęs oraz brwi.

RefectoCil Refill Cosmetic brush – Pędzelki kosmetyczne Wysoka jakość pędzli kosmetycznych RefectoCil Cosmetic Brush pozwala na szybkie, łatwe i precyzyjne stosowanie RefectoCil LashPerm & Neutralizer.

2019-05-15 08:29:09

RefectoCil Cosmetic Brush Hard – Pędzelki kosmetyczne twarde

Przy pomocy pędzelków kosmetycznych RefectoCil Brush Hard można łatwo, szybko i precyzyjnie nałożyć hennę* na brwi i rzęsy. Dla uzyskania równomiernego efektu koniecznie jest całkowite pokrycie włosków. Skośne i nieco twardsze syntetyczne włosie pędzelka pozwala na perfekcyjne nałożenie henny na brwiach lub rzęsach. Najłatwiejszym sposobem jest nałożenie henny w kierunku wzrostu włosków. Syntetyczne włosie ma wyjątkowo długą żywotność, a same pędzelki można łatwo oczyścić wodą.

RefectoCil Silicone Pads – Ochronne silikonowe płatki pod oczy

Innowacyjne silikonowe, ochronne płatki pod oczy RefectoCil Silicone Pads sprawiają, że koloryzacja rzęs staje się prosta jak nigdy dotąd! Znacząco przyspieszają koloryzację, przez co sam zabieg staje się znacznie bardziej wygodny dla klientów.

RefectoCil Artist Palette – Paletka do farb

RefectoCil Artist Palette to praktyczne i zarazem eleganckie naczynie kosmetyczne niezbędne podczas koloryzacji brwi i rzęs. Dwie przegródki pozwalają mieszać różne odcienie farb w tym samym czasie. Dodatkowe miejsce do opierania pałeczek lub pędzelków do aplikacji gwarantuje czystą pracę. RefectoCil Artist Palette umożliwia wydajną i wygodną pracę zarówno dla osób prawo jak i leworęcznych.

RefectoCil Application Sticks Hard – Pałeczki do aplikacji twarde

Pałeczki do aplikacji RefectoCil Application Stics Hard, są idealne do mieszania farb RefectoCil z utleniaczem. Wąska i elastyczna końcówka sprawia, że farbę można nakładać w prosty i dokładny sposób na rzęsy oraz brwi. Po użyciu pałeczki aplikacyjne można szybko i łatwo oczyścić wodą.

RefectoCil Application Sticks Soft – Pałeczki do aplikacji miękkie

Pałeczki do aplikacji RefectoCil Application Stics Soft  są idealne do mieszania farb z utleniaczem. Wąska i elastyczna końcówka sprawia, że farbę nakłada się w prosty i dokładny sposób. Po użyciu pałeczki aplikacyjne można szybko i łatwo oczyścić wodą.

RefectoCil Application Set Mini – Zestaw mini miseczek

Application Set Mini to zestaw 5 miseczek i 5 pałeczek aplikacyjnych. Naczynia służą do mieszania farb podczas zabiegu koloryzacji. Miseczki są małe, lekkie i niezawodne, a ich powierzchnię łatwo się czyści. Ergonomiczny kształt pozwala bezpiecznie odłożyć pałeczkę aplikacyjną, która różni się od tradycyjnej tym, że posiada wgłębienie pozwalające oddzielić od siebie włoski, umożliwiając w ten sposób jeszcze dokładniejszą pracę.

RefectoCil Eye Protection Papers Extra – Płatki ochronne extra

Płatki ochronne RefectoCil Eye Protection Papers EXTRA chronią dolną powiekę przed zabarwieniem. Specjalna nieprzepuszczająca powłoka gwarantuje wygodę i komfort podczas zabiegu. Płatki ochronne są wyjątkowo miękkie i mają specjalną powłokę, która zapobiega barwieniu skóry – kolor pozostaje tylko na rzęsach.

 

RefectoCil Eye Protection Papers Regular – Płatki ochronne

Wyjątkowo miękkie płatki ochronne RefectoCil Eye Protection Papers Regular chronią dolną powiekę przed zabarwieniem – kolor pozostaje tylko na rzęsach.

 

www.refectocil.pl

Fb @RefectoCilPolska

ZNAJDŹ NAS: