Black Professional – Premium Line Noir Repair kuracja odbudowująca z opuncją figową bez soli

Marka Black Professional oddaje w ręce fanom marki nowe produkty pielęgnacyjne. Jako pierwszą pragniemy zaprezentować linię Premium Line NOIR REPAIR- KURACJA ODBUDOWUJĄCA z opuncją figową. Linia nie zawiera w składzie soli.

2019-06-19 09:07:37

Po wykonaniu zabiegu uzyskujemy nawilżenie i dogłębne odżywienie  włosów oraz skóry głowy, odbudowując  i przywracając im witalność

Szampon odbudowujący

Szampon odbudowujący Noir delikatnie oczyszcza i pobudza wzrost, podczas gdy odżywcze i nawilżające właściwości opuncji figowej zapewniają blask, zamieniając mycie włosów w odprężającą i odmładzającą kurację. Zapewnia miękkie, jedwabiste i przyjemnie pachnące włosy. Formuła nie zawiera soli.

Pojemność: 300ml / 1000 ml

Olejek regenerujący

Olejek odbudowujący Noir przywraca naturalną równowagę włosom dzięki wyjątkowym właściwościom nawilżającym. Formuła wzbogacona w ekstrakt z opuncji figowej odżywia i chroni włosy na całej długości. Jego ultralekka i tonizująca konsystencja poprawia naturalne piękno włosów, wzmacniając blask i utrzymując stylizowane włosy na 24 godziny. Do użytku na suche włosy.

Pojemność: 100 ml

Maska odbudowująca

Maska odbudowująca Noir została specjalnie stworzona do głębokiego odżywienia i  wygładzenia włosów. Dzięki formule zawierającej wyciąg z opuncji figowej, maska odmładza włosy, dając wyjątkowy efekt wygładzania, ułatwiając ich rozczesywanie. Przywraca włóknom włosa naturalny poziom nawilżenia, nawadniając je od nasady aż po końce.

Pojemność: 250ml / 1000 ml

ZNAJDŹ NAS: